Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Punto II 2003 rok - Pomocy prosze immo!!!

15 Gru 2006 20:48 2441 4
  • Poziom 14  
    Panowie bardzo duzy problem! W moim autku ktore mialo byc sprzedane jutro zrobil sie problem. A mianowicie po podlaczeniu akumulatora , ktory byl przez dluzszy czas odlaczony nastapil blad w postaci odciecia immo. Po przekreceniu zaplonu kontrolka od immo nie gasnie!!! Co zrobic zeby odpalil??? Posiadam komplet kluczy wraz z przywieszka z kodem piecio - cyfrowym. Jak uruchomic auto, lub jak przyuczyc klucze na nowo bo wydaje mi sie ze stracily " wlasciciela"! Bardzo prosze was o pomoc. Z gory dzieki.
    Pomozcie.!!!
  • Poziom 33  
    recznie nie da sie tego zrobic podjedz na examiner lub inny tester obslugujacy ta funkcje jesli masz karte kodowa mozesz sprobowac awaryjnego uruchomienia jest to opisane w instrukcji
  • Poziom 14  
    To w takim razie co moge zrobic zeby go uruchomic, co w tym aucie immo odcina, iskre, pompe itp a moze cos innego. Odpiszcie bo mam noz na gardle bo mam okazje sprzedac a autko nie zyje. Do tej pory bylo wszystko oki. Czekam na odpowiedz od was drodzy koledzy!!!!Pomozcie!!!
  • Poziom 33  
    nie obejdziesz imma tak latwo wiec lepiej go napraw moze koszty nie beda duze czesto uwala sie cewka czytajaca ale to wyjdzie po diagnozie
  • Poziom 13  
    uruchom awaryjnie, jest w instrukcji a potem na examinera i coś bedzie wiadomo wtedy