Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Punto II 2003 rok - Pomocy prosze immo!!!

15 Dec 2006 20:48 2504 4
  • Level 14  
    Panowie bardzo duzy problem! W moim autku ktore mialo byc sprzedane jutro zrobil sie problem. A mianowicie po podlaczeniu akumulatora , ktory byl przez dluzszy czas odlaczony nastapil blad w postaci odciecia immo. Po przekreceniu zaplonu kontrolka od immo nie gasnie!!! Co zrobic zeby odpalil??? Posiadam komplet kluczy wraz z przywieszka z kodem piecio - cyfrowym. Jak uruchomic auto, lub jak przyuczyc klucze na nowo bo wydaje mi sie ze stracily " wlasciciela"! Bardzo prosze was o pomoc. Z gory dzieki.
    Pomozcie.!!!
  • Level 33  
    recznie nie da sie tego zrobic podjedz na examiner lub inny tester obslugujacy ta funkcje jesli masz karte kodowa mozesz sprobowac awaryjnego uruchomienia jest to opisane w instrukcji
  • Level 14  
    To w takim razie co moge zrobic zeby go uruchomic, co w tym aucie immo odcina, iskre, pompe itp a moze cos innego. Odpiszcie bo mam noz na gardle bo mam okazje sprzedac a autko nie zyje. Do tej pory bylo wszystko oki. Czekam na odpowiedz od was drodzy koledzy!!!!Pomozcie!!!
  • Level 33  
    nie obejdziesz imma tak latwo wiec lepiej go napraw moze koszty nie beda duze czesto uwala sie cewka czytajaca ale to wyjdzie po diagnozie
  • Level 14  
    uruchom awaryjnie, jest w instrukcji a potem na examinera i coś bedzie wiadomo wtedy