Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
LegrandLegrand
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm LEGENFORD MINI do CORSY B

15 Dec 2006 22:21 972 4
  • Level 12  
    Witam.
    W tym temacie jestem całkowitym laikiem.
    Dostałem od znajomego zbyteczny mu alarm LEGENFORD MINI + ZAMEK 4 DRZWI + SYRENA. Sądzę, że to "paść", ale chciałbym prosić o odpowiedź na moje pewnie śmieszne pytania.
    W alarmie tym są wyjścia na światła awaryjne i na drzwi. Proszę o najprostszy rysunek choćby w paincie jak i co do czego podpiąć.
    Jak nadmieniłem jestem laikiem, więc proszę o rozrysowanie jak to popodpinać. zy światła awaryjne podpina się pod jakiś przekaźnik?? (jeżeli tak, to pod jakie przewody lub pod co??)
    Co do wyłącznika krańcowego, to podobno podłącza się pod przewód drzwi?? (podobno)
    Czy przewód ten można podłączyć pod odizolowaną część przewodu dobiegającego do wyłącznika w drzwiach i ponownie zaizolować?
    Przepraszam za te zapewne BANALNE dla Was pytania, ale zrozumcie, że nie każdy się na wszystkim zna a ja na alarmach i innych takich WOGÓLE!!!!
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • LegrandLegrand
  • Level 31  
    Jeśli się na tym nie znasz to proponuje odwiedzić zakład który się na tym zna. Jeśli czujesz się na siłach to proponuje użyć szukajki a na pewno znajdziesz odpowiedź na nurtujące cie pytania
  • LegrandLegrand
  • Level 26  
    Zapodaj skany tych "paści", coś tam pomożemy....
  • User removed account  
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Zabezpieczenia i Alarmy