Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupię nowy Kondensator elektrolityczny 10000uF x2 50V

DJ Clone 16 Dec 2006 10:55 2582 17
    DJ Clone
    Level 19  
    Witam. potrzebuje nowy kondensator elektr. 10000µF x2 50V. Mój Chyba wyschnął :( :( i muszę kupić nowy. Proszę o podanie jakiejś stronki albo sklepu gdzie będzie można dostać taki kondek. dzięki z góry. Pozdrawiam
    music
    Level 28  
    To chyba lekka przesada!! Metoda najprostsza: W każdym poście na Elektrodzie otwierają się u góry banery z reklamami między innymi sklepów elektronicznych.
    Tak więc prosta sprawa. Czytaj dużo Elektrode, a znajdziesz.

Podrawiam
    DJ Clone
    Level 19  
    Właśnie tu widze problem. Obleciałem całe google i elektrode. nic nie ma. Moze ktoś widział taki kondek w sklepie. po to jest forum zeby mozna było zapytać. Pozdrawiam
    DJ Clone
    Level 19  
    właśnie taki potrzebuje. Przypuszczałem ze moze nie byc juz takiego kondka na świecie.mówi sie trudno. teraz Nadchodzi Pytanie jak podłączyć 2 kondki równolegle do 3 dziur :/ ma ktos pomysł? aha dzieki za fatyge :]
    music
    Level 28  
    + masa - (Podłaczenie do wzmacniacza)

----||----O----||----- (Podłaczenie baterii kondensatorów)
    + - + -

Mam nadzieję, że będzie to w miare jasne.
    DJ Clone
    Level 19  
    Widze tu połączenie szeregowe. zobacze co da sie zrobic. dziekuje i pozdrawiam
    music
    Level 28  
    badyl00 wrote:
    Koledze chyba chodzi o kondensator z trzema wyprowadzeniami, czyli łączysz minusy obu a plusy są osobno (wspólny minus)

Nie prawda! Proszę wziąść schemat jakiegoś wzmacniacza i przeanalizować.

Pozdrawiam.
    Dydzio
    Level 30  
    music wrote:
    badyl00 wrote:
    Koledze chyba chodzi o kondensator z trzema wyprowadzeniami, czyli łączysz minusy obu a plusy są osobno (wspólny minus)

Pozdrawiam.

A kto powiedział, że kondensator ma pójść do wzmacniacza???
    Skłaniam się ku opinii badyla!!!
    music
    Level 28  
    Dydzio wrote:
    music wrote:
    badyl00 wrote:

Pozdrawiam.

A kto powiedział, że kondensator ma pójść do wzmacniacza???
    Skłaniam się ku opinii badyla!!!

Jak wynika z tekstu kondensator ma trzy wyprowadzenia. Udowodnij, że istnieje taki o jakim mówisz, a ja udowodnie, że istnieje taki o jakim ja mówię.
    Proszę autora postu o napisanie gdzie znajdował się ten kondensator,a jeśli to możliwe w wrzucenie fotki.
    DJ Clone
    Level 19  
    Kondensator znajduje się we wzmacniaczu Sony TA2650. Jeśli ktoś wie i jakim wzmacniaczu mowa to wie napewno ze ten kondek jest taki wysoki jak obudowa wzmachola. ma 3 nóżki. kolega MUSIC miał racje do połączenia 2 kondków.
    clickmen
    Level 10  
    sory z sie tak wczepiam,ale moze ktos ma na zbyciu 1 kondensator 10 000 uF na 50 V.??. moze byc nawet uzywany:)
    DJ Clone
    Level 19  
    Nie lepiej kupić nowy kondek za 8.00 zł w sklepie. Bardziej sie opłaca :D Pozdrawiam
    clickmen
    Level 10  
    no jak bym miał sklep w poblizu z tymi kondensatorami to bym kupił:P a pozatym nawet nie musi byc nowy,bo we wzmacniaczu prowizorycznie wstawiłem 1000uF/50V zeby nie buczało...aa i moze ma ktos góe obudowy do Pioneer`a A-443?:)
    szefo_18
    Level 11  
    Witam posiadam 2 kondensatory podwójne o pojemności 10000uF lecz na napięcie 35V no i używane.
    DJ Clone
    Level 19  
    Szefo_18 a są one w jednej obudowie? Z tego co sobie przemierzyłem to mój kondek jest w całkiem dobrej formie.
    Clockmen tej obudowy to chyba będziesz musiał zapytać na innym dziale. postaram się czegoś poszukać ale nie obiecuje cudów. Pozdrawiam