Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie otwiera stron internetowych

16 Gru 2006 18:31 1996 2
  • Poziom 13  
    Witam

od początku, mam rooter z wifi, wszystkie komputery w mojej sieci (4szt) kożystają z bezprzewodowego połączenia z internetem, gdy dodawałem kolejno komputery do tej sieci wystarczyło podać im ssid i automatycznie komputery pobierały adres ip z dostępnych w rooterze, jeżeli nie pobierał któryś automatycznie ip, to wpisywałem mu ręcznie (w tcp/ip)ip/maske/brame i wszystko chodziło pięknie, problem pojawił sie z kolejnym kompem, podałem mu ssid odnalazł sieć lecz ip nie pobrał automatycznie (komunikat ograniczenie łączności) wpisałem ręcznie ip/maske/brame, połączenie bezprzewodowe działa, siła sygnału bardzo dobra (w tym momęcie poprzednie komputery już normalnie działały jezeli chodzi o dostęp do internetu), wszysko niby jest ok. ale nie mogę otworzyć żadnej strony int., wyłączyłem zapory i nadal nic,

co mam jeszcze ustawić?

pozdrawiam
    leszek
  • Poziom 27  
    moze skonczył się ustawiony w routerze zakres ip wewnętrznych - musisz w takim wypadku ustawić router
  • Poziom 13  
    nie, rooter może obsłużyć max 16 komputerów, podmieniałem też ip komputerów działających i nadal nic