Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha rx-v350. Czy podłączenie do telewizora jest możliwe?

16 Gru 2006 18:46 4511 7
  • Poziom 2  
    Witam! Mam takie pytanie. Czy jest mozliwe podlaczenie tego modelu yamahy(ampli-tuner+dvd) do telewizora. Chodzi mi o ogladanie programow telewizyjnych.Nie mam pojecia jak to zrobic. I jeszcze cos...ma ktoz moze polska instrukcje do tego odtwarzacza?A moze jest dostepna na jakiejs stonie??? Z gory dziekuje i pozdrawiam.[/b]
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    aga18 napisał:
    Witam! Mam takie pytanie. Czy jest mozliwe podlaczenie tego modelu yamahy(ampli-tuner+dvd) do telewizora. Chodzi mi o ogladanie programow telewizyjnych.

Oglądanie programów telewizyjnych na czym? Na amplitunerze? Na DVD?

aga18 napisał:
    Nie mam pojecia jak to zrobic.

Ja też nie mam, bo nie wiem co chcesz osiągnąć.

aga18 napisał:
    I jeszcze cos...ma ktoz moze polska instrukcje do tego odtwarzacza?

Odtwarzacza?! Przecież RX-V350 to jest amplituner, a nie odtwarzacz DVD.

GM
  • Poziom 11  
    Koledze najwyrazniej chodzilo czy moze podlaczyc telewizor do tego amplitunera .Jak najbardziej podlacz pod ktores nie uzywane wejscie w amplitunerze przez chinch np pod CD jezeli jest wolny .
  • Poziom 2  
    Acha!!! Przepraszam nie sprecyzowalam swojego pytania. Model dvd to dvd-s550. Ampli-tuner ja powyzej:-)
    Chcialabym podlaczyc ampli-tuner. Tak by dzwiek z programow telewizynych szedl przez glosniki. Czy jest to mozliwe?A myslalam o instrukcji do tego ampli-tunera. Moze w niej jest cos na ten temat. Dvd mam podlaczone do telewizora. I wszystko jest ok.Pozdrawiam :-)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    aga18 napisał:
    Acha!!! Przepraszam nie sprecyzowalam swojego pytania. Model dvd to dvd-s550. Ampli-tuner ja powyzej:-)
    Chcialabym podlaczyc ampli-tuner. Tak by dzwiek z programow telewizynych szedl przez glosniki. Czy jest to mozliwe?

Tak, to jest możliwe. W amplitunerze wykorzystujesz wejścia CD In lub MD/CDR In. Połączenia dokonujesz za pomocą kabla stereofonicznego, zakończonego wtykami RCA (cinch) z obydwu stron, jeśli TV ma wyjścia sygnału audio na tylnym panelu w postaci gniazd RCA.
    Jeśli wyjścia audio są dostępne na złączu SCART (euro), to należy zastosować kabel z wtykiem SCART i wtykami RCA na drugim końcu. Sprawdź w instrukcji obsługi TV, czy ma on wyjścia audio i gdzie one są?
    Ile masz złącz SCART (euro) w TV i jak masz podłączony odtwarzacz DVD do TV?

aga18 napisał:
    A myslalam o instrukcji do tego ampli-tunera. Moze w niej jest cos na ten temat. Dvd mam podlaczone do telewizora. I wszystko jest ok.Pozdrawiam :-)

Instrukcja do amplitunera, po angielsku, jest tam http://www2.yamaha.co.jp/manual/pdf/av/english/re/RX-V350_e.pdf

GM
  • Poziom 2  
    to troche bedzie skomplikowane, dla takiego laika jak ja. Poszukam tego wszystkiego. Ale to pewnie zajmie troche czasu. Bardo dziekuje za tak szybka odpowiedz. Pozdrawiam!
  • Poziom 2  
    Tak to dziala!!!Tylko z tym polaczeniem do ampli-tunera bylo troche inaczej.Tzn w inne miejsce. Ale wazny jest skutek :-) i to dziala!!! Bardzo dziekuje za pomoc i mocno pozdrawiam
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    aga18 napisał:
    Tak to dziala!Tylko z tym polaczeniem do ampli-tunera bylo troche inaczej.Tzn w inne miejsce. Ale wazny jest skutek :-) i to dziala!!! Bardzo dziekuje za pomoc i mocno pozdrawiam

A w które miejsce, jeśli można wiedzieć?

GM