Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aparat cyfrowy HP Photosmart M415 zgłupiał!

president_bartek 17 Gru 2006 10:01 2047 5
 • #1 17 Gru 2006 10:01
  president_bartek
  Poziom 14  

  Witam! Aparat taki jak w temacie uruchomiłem celem sprawdzenia czy akumulatorki są dobre, ponieważ aparat stał miesiąc czasu nieużywany. Po włączeniu okazało się że stan bateri jest przyzwoity i chciałem przejrzeć zdjęcia w pamięci, ale okazało się że aparat nie reaguje na naciskanie żadnych przycisków. Zamiast pożadanych funkcji aparat wyświetla jakąś dziwną prezentacje i na dodatek niechce się wyłączyć. Musze wyjmować akumulatorki z zasobnika żeby go wyłączyć. Proszę o wskazówki co to może być, bo ja narazie doszedłem do tego, że zasilanie chodzi, karta pamięci również sprawna. Proszę o pomoc! Pozdrawiam! Bartek.

  0 5
 • #3 17 Gru 2006 11:35
  president_bartek
  Poziom 14  

  Podłączyłem do komputera przez przewód USB tak jak kazał Robert. Uruchomiło się oprogramowanie tak jak zwykle i rozpoczął się transfer zdjęć do komputera. Wszystko przebiegło tak jak być powinno, ale po odłączeniu przewodu tak jak było tak jest. Aparat nie kończy pracy ani nie reaguje na przyciski. Niewiem co się mogło stać, bo aparat ani mi nie upadł ani nie zmukł. Powiem jeszcze tyle, że kiedy próbóje naciskać przyciski wyświetla się taki komunikat: "Great photos are easy with HP" i następnie wyświetlana jest jakaś dziwna prezentacja. Co w takiej sytuacji można uczynić?

  0
 • #4 17 Gru 2006 11:49
  Robert 1960

  Poziom 32  

  Witam !
  Proszę spróbować wgrać mu nowe oprogramowanie ze strony HP, jest szansa, że pomoże !
  Pozdrawiam !
  Robert

  0
 • #5 17 Gru 2006 11:56
  president_bartek
  Poziom 14  

  Przepraszam, że pytam, ale jeżeli chodzi o aparaty to jestem zielony. Czy te wgrywanie oprogramowania do aparatu odbywa się przez zwykły przewód USB? Czy trzeba mieć jakieś specjalne oprogramowanie? I która to jest pozycja z tej stronki, którą podałeś, bo tam jest kila.

  0
 • #6 17 Gru 2006 12:01
  Robert 1960

  Poziom 32  

  Witam !
  Nie wiem co masz na wyposażeniu aparatu, kabel jest ten który posiadasz, a co zainstalowałeś to tego nie wiem - pierwszy program jest do obróbki zdjęć, następny również a ostatni to jakiś update, ale musisz popatrzeć i poczytać na stronie HP, ewentualnie w instrukcji obsługi aparatu lub na płycie jesli była dołączona do aparatu !
  Pozdrawiam !
  Robert

  1