Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Unitra ws 442 kto sie zna?

wsmpw 19 Dec 2006 16:11 932 6
    wsmpw
    Level 18  
    mam pytanie do kogoś kto wie i zna sie na tym sprzęcie bo nie chce go znów robić.. na początku wywaliło końcówki wymieniłem nie chodził ... po jakiś 6 miesięcy lezał w szafie teraz sie za niego wziołem znów nie działał bo trzeba było wymienić potencjometr teraz działa ale nie mozna mieć włączonego systemu a i b na raz tak jest czy ja mam coś powalonego?????a jeśli tak jest od fabryki to jak to zrobić żeby chodziły 4 głośniki na raz??????? prosze o pomoc kogos kto wie jak takie coś zrobić..
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Peposh
    Level 13  
    wsmpw wrote:
    ale nie mozna mieć włączonego systemu a i b na raz tak

tzn czemu nie można??:D
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Audio
    wsmpw
    Level 18  
    no da sie ale nic nie gra wtedy ........ działa tylko na a albo b a chce żeby działały 4 głosniki na raz a nie po 2 na a i b
    pekon
    Level 17  
    Jedna para głośników pod wyjście A , druga pod B i oba przyciski wciśnięte i wtedy musi działac (jeśli oczywiście nikt nic nieprzelutowywał przy przełącznikach wyjśc :) )
    Pozdrawiam.
    wsmpw
    Level 18  
    witam przepraszam admina ale już sprawa jest jasna wszystko działa temat można skasować.
    wsmpw
    Level 18  
    wzmacniacz działa przyczyną był potencjometr