Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Contact Service po zwyk造m flashu..;/

newchief 21 Dec 2006 15:41 1191 17
    newchief
    Level 28  
    Witam,
    robilem wczoraj flasha do noki 6230 ( tak jak robie to od zawsze ) i po flashu wyskoczyl Contact Service..Telefon sie wlacza swieci na bialo pozniej gasnie i Contact Service..Dodam ze flashuje za pomoca N-box'a a flashe mam z supportu n-box.
    Najpierw zczytalem telefon "info" pozniej, opcja "Erase" nastepnie wgra貫m wyzszego flasha gdy sie skonczyl telefon odm闚il wspolpracy, robilem ustawienia fabryczne i wgrywalem flasha ponownie - zadnego efektu. Moze ktos podpowie jaka opcje wybrac w UFSie, DCT4 zeby go postawic.
    Czy mog貫m uwalic telefon flashujac go? Pierwszy raz mi sie takiego cos zdarzylo po flashu. Prosze o wyrozumialosc.
    newchief
    Level 28  
    dr.master wrote:
    spr鏏uj jeszcze raz erase i full flash

Robilem to juz 3 razy na n-boxie i bylem u znajomego ktory robil erase i i full flash ale J.A.F. em i rowniez nic to nie dalo..moje pytanie brzmi czy telek uwalony programowo czy mechnicznie..?:(:(
    newchief
    Level 28  
    Robilem tylko flasha i pozniej jakjuz to tylko ustawienia fabryczne ;| nic juz pozniej nie kombinowalem..SW? co to jest SW?
    slaw76
    Level 14  
    sw to software , sprobuj wgrac wyzsza wersje oprogramowania pozniej reset i powinna powstac z martwych ;)
    MANYK
    Level 13  
    Spr鏏uj wr鏂i spowrotem do tego ni窺zego flasha taki jaki by na pocz徠ku
    chillouty
    Level 22  
    software - wgraj najnowsze sw i sprawdz, po co u篡wales opcji erase .. ? wrzuc mu pm-a jak zgrales wczesniej jak nie to poszukaj sprawnego
    newchief
    Level 28  
    Nie zrobi貫m backup'a, m鎩 b陰d..flashowalem gdyz elementy graficzne byly poprzestawiane (np. w wiadomosci sms gdy sie ja pisze lubial sie pojawiac elemnt z glownego menu).
    Jaroszewicz Dariusz
    Level 15  
    :DZnajdz produkt Code,odpal Jafa i do INI wpisz nr tego produktu.znajdzie ci orginalne oprogramowanie.Zr鏏 erase flash,potem za豉duj orginalnego flasha,ustawienia fabryczne,nowe pmy i koniecznie unlock.Mia貫m kilka takich przypadk闚 i zawsze pomaga這.Jak problem to dzwo -508349595.
    newchief
    Level 28  
    Jaroszewicz Dariusz wrote:
    :DZnajdz produkt Code,odpal Jafa i do INI wpisz nr tego produktu.znajdzie ci orginalne oprogramowanie.Zr鏏 erase flash,potem za豉duj orginalnego flasha,ustawienia fabryczne,nowe pmy i koniecznie unlock.Mia貫m kilka takich przypadk闚 i zawsze pomaga這.Jak problem to dzwo -508349595.

Problem w tym ze ja mam n-boxa a nie JAFa, JAFa ma znajomy - jak uzyczy mi sprzetu i czasu to napewno tak sprubuje ;-) gdzie szukac tego Product Code? sciaglem wlasnie pm z supportu n-boxa i sprubuje go wrzucic jutro a jak wgrywam PM to oprcz tego G堯wny flash i jezyk? jeszcze ktos pytal po co robilem erase - tego sie nie robi ?:P wiem jak to brzmi ale na logike to trzeba skasowac cos zeby szlo lepiej? czy nie?Taki sam PM jaki ja sciaglem jest tutajhttps://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1706099#1706099
    Jaroszewicz Dariusz
    Level 15  
    newchief
    Level 28  
    Gdzie znajde ten Product Code?
    newchief
    Level 28  
    ZYJE!! :d:d PM wgrany flash wgrany i ozyla!! dzieki!! :):)