Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Diora WS 504b jak to by這 z tym balansem?

altusman 21 Gru 2006 17:22 828 1
  • #1 21 Gru 2006 17:22
    altusman
    Poziom 17  

Mam taki ma造 problem ot霩 ok 6 lat temu s造sza貫m cichy przyd德iek w jednym z kana這w,doszed貫m do wniosku w闚czas 瞠 przyczyna tkwi w potencjometrze od balansu,przelutowa貫m w闚czas przewody od niego(zielony,bia造,br您owy) w uk豉d jak na rysunku:

Przyd德i瘯 istotnie znikn掖 ale od tego czasu mam wra瞠nie 瞠 stereofonia nie jest r闚na,i trz瘰ienie ziemi robi g堯wnie lewy kana prawy gra jakby troszke ciszej bez takiego "wykopu" jak lewy.St康 mam pytanie
    do znawc闚 tego sprzetu JAK BYΜ ORYGINALNIE :?: Bo sam za nic sobie nie przypomn tzn chodzi mi o kolejno嗆 tych kabelk闚 patrz帷 od g鏎y.Na schemacie powinno by tak:

tych grubych przewod闚 z odczepem nie rusza貫m.Jest to ten potencjometr 47kB Telpod.Niestety pogubi貫m sie jaka jest ich kolejno嗆 i za nic nie mog przypomnie sobie jak to by這.Sprawdza貫m na r騜nych kolumnach,z r騜nych 廝鏚e d德i瘯u i zamienia貫m wyjscia .Prawy gra zawsze s豉biej.To lewy trz瘰ie pod這g r闚nie wychylenie membran jest w pozycji po鈔edniej potencjometru od balansu wieksze w lewym kanale.Pom騜cie,bardzo lubie tego wzmaka,mam juz go 12 lat.

• #2 21 Gru 2006 21:49
    smoker
    Poziom 18  

To niekoniecznie musi by balans, spr鏏uj pod陰czy "na kr鏒ko" i wtedy por闚naj, mo瞠 jedna ko鎍闚ka mocy si sypie. Po陰cz punkty 1 z 1, 2 z 2 i 3 z 3 na p造tce potencjometru balansu i sprawd jak gra.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME