Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klemy Hi-End. Czy ma ktoś takie? Zastanawiam się jak się je mocuje.

22 Gru 2006 15:33 1856 14
  • Poziom 15  
    Czy ktoś ma takie klemy:
    http://moto.allegro.pl/item152406501_klemy_hi_end_na_akumulator_do_zastosowancar_audio.html
    zastanawiam sie jak się je mocuje na akumulatorze..? Wyglądają nieżle i chyba lepiej bezpośrednio wpiąć się kablem w kleme. Muszę wymienić klemy bo moja obecna nie posiada możliwości dołączenia czy dokręcenia dodatkowego kabla do wzmacniacza (zaciska się ją recznie za pomocą takiego mechaniznu). Ma ktoś może lepsze propozycje?
  • Poziom 38  
    Przecież te klemy kosztują prawie tyle co akumulator !!!!!! Duża przesada :D :D :D :D
  • Poziom 27  
    Ja bym nie dał 150 zł za klemy!

Lepiej kupić normalne z takimi śrubami i tam przykręcić kabel!
  • Poziom 15  
    znlazłem też takie same tylko że złote a nie nikiel ale w takiej samej cenie. no i ma mniejwejść na przewody:
    http://www.megawat.pl/phonocar/katalog.php?&produkt=0000208
    no i tamte mają osłonki plastikowe. Jak się maskę otworzy to będzie fajnie wyglądać. Ciekawe czy na zawodach Car Audio są dodatkowe punkty za takie gadżety?
    za 70 zł można kupić takie klemy:
    http://frazpc.allegro.pl/item152006624_klemy_do_akumulatora_2szt_zlote_klema_zlota.html
    ale te wydają mi się strasznie dziadowskie i wolałbym dołożyć drugie tyle na ponocary.
  • Poziom 34  
    jezus... glupota totalna placic za takie cos 150zl... co to niby da?? a jakby za taki szajs byly punkty na zawodach CA to naprawde bym sie zasmucil...

Na cholere ci cos takiego?
  • Poziom 15  
    A na co komu magnetyzery, świecące wentylki i antenki czy futerko na kierownicy? chcę kupić pożądne klemy a 150 zł - fakt nie mało! ale znajdźcie mi lepsze za niższą cenę jeśli chcecie pomóc.
  • Poziom 42  
    te klemy co sam dales link do nich sa bardzo wysokiej jakosci jesli poprostu chcesz mniec porzadne to mozesz je smialo kupic:)
  • Poziom 12  
    mojim zdaniem starcza tobie porzadne olowiane klemy jest wielki wybor klem w sklepie z czesciami i napewno tansze i masz wszelkiej masci i roznymi mozliwosciami mocowaniami przewodow, chyba ze akorat masz na oddanie 150 zl to mozesz smialo kopowac te klemy za roznicy nie poczujesz (takie jest moje zdanie)
  • Poziom 15  
    Różnica może by i była (nieznaczna) gdyby reszta sprzętu była warta kilka a raczej kilkanaście tysięcy złotych, na przeciętnym sprzęcie różnicy nie będzie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    różnicy nie będzie chodzi o blink(ma się błyszczeć i pro wyglądać)!!!!!!!!!
  • Poziom 34  
    pewnie ze roznicy nie bedzie... to jest jak z samochodem, jedni mają odpicowane bryki a silnik to kapeć i wydali na to tyle samo pieniedzy co inni ktorzy wolą miec normalny wygląd ale znacznie zwiekszyc moc silnika zamiast bawic sie bajerowanie
  • Poziom 27  
    Kalasz napisał:
    A na co komu magnetyzery, świecące wentylki i antenki czy futerko na kierownicy? chcę kupić pożądne klemy a 150 zł - fakt nie mało! ale znajdźcie mi lepsze za niższą cenę jeśli chcecie pomóc.

Kalasz to dlaczego nie założysz świecących wentylków czyżby były mniej pożądne od standardowych plastykowych?. Efekt będzie w obydwu przypadkach podobny - ulepszona estetyka. Co do lepszego działania sprawa ostro kontrowersyjna. Kwas z elektrolitu i tak zrobi z czasem "porządek" pod klemami i nic na to nie poradzisz. Chyba, że wymienisz styki aku na jakieś nie ołowiane i nie reagujące z kwasem siarkowym.
  • Poziom 15  
    Akumulator mam żelowy z wyświetlaczem, więc nie mam obaw, że elektrolit coś zeżre.
  • Poziom 34  
    A kup se nawet z mikrofalówką i wbudowanym robotem kuchennym jesli wierzysz ze to cos zmieni ;]