Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 14PV325/39S-nie można wejść w instalacje

22 Gru 2006 17:44 1422 3
  • Poziom 11  
    Dzień dobry ,otóż problem taki,że ten tv przywieziono z Holandii i jeśli chce sie wejść w meni instalacyjne to opcje do strojenia są zaznaczone na czerwono z komendą NO Active,nie można uruchomić przeszukiwania pasma,czy jest na to jakaś rada,czy ten typ tak ma,dziękujez góry i prosze o podpowiedź.
  • Poziom 30  
    Znalazłem taką informację że jest to chassis TVCR99DELTA .Może jest blokada rodzicielska .W SE 8/2004 str14-17 jest opis tego chassis.Aby wyjść z trybu hotelowego należy wybrać kanał 38 następnie jednocześnie nacisnąć i przytrzymać przez 5sek przycisk STOP na pilocie i na klawiaturze lokalnej.Informacją o wyjściu z trybu hotelowego będzie litera H na ekranie.
  • Poziom 41  
    Wyłaczyć blokade
    To TURBODRIVE

Posiada tryb Hotelowy / właczenie i wyłaczenie / hotelu
    1. Select program 38.
    2. Hold STOP button on RC and TV set together for 5 seconds.
    3. H- or H+ appears in picture.

Wejście w tryb
    "STANDBY/ON", "2", "7", "1" and "MUTE
  • Poziom 11  
    Witam ponownie,przede wszystkim podziekowania dla obu Panów za rade,faktycznie to combi było zblokowane,odblokowałem go stosując algorytm postępowania jak Panowie podali z tą róznicą że wchodząc na kanał 38,naciskając jednocześnie stop na pilocie i stop na panelu sterowania wchodziłem w rozbudowane menu jak podejrzewam chyba to menu serwisowe bo tych opcji troche tam było,szukałem opcji H+ i H- tam tego nie znalazłem,wiec metodą prób i błedów doszedłem że nacisnąłem stop na pilocie i jednocześnie Eject na panelu,dopiero po tym zabiegu na ekranie w lewym górnym rogu wyświetlała sie opcja H+ i H-,w każdym bądź razie problem rozwiązany,jeszcze raz dzieki i życze udanych Świąt.