Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ksero sharp sf-8200 zablokowane jakaś kontrolka świeci

piecu 23 Gru 2006 19:12 1237 7
  • #1 23 Gru 2006 19:12
    piecu
    Poziom 10  

mam problem z kserem zablokowala mi sie kartka i jak wyciągnołem jąto sie zaświeciła kontrolka i zablokowło mi ksero, czyktoś ma takie ksero jeszcze i wie jak to usunąć, czy to wada mechaniczna czy może jakiś czujnik daje popalić i nie pozwoli na kserowanie. Kontrolka o ktorej pisze jest widoczna na zdjęciu (czrewony trójkąt)

1 7
  • #2 23 Gru 2006 19:23
    BoBa
    Specjalista - kserokopiarki

nikt nie da ci punktów za oglądanie obrazka

0
  • #3 23 Gru 2006 19:38
    piecu
    Poziom 10  

nie licze na punkty tylko pokazuje o co mi chodzi, jak można to zmień tak zeby nie brało od innych punktów czy też mi nie dawało nie interesuje mnie zbieranie punktów (tu uwaga do administratorów ;)), licze na pmoc

0
  • #4 23 Gru 2006 20:33
    machina73

Administratorów to ty zostaw w spokoju przecież ty sam ustalasz ilość punktów za załacznik. Chyba że nie umiesz czytać.

machina

0
  • #5 23 Gru 2006 22:41
    piecu
    Poziom 10  

tak nie umiem czytać, dzieki za poinformowanie

0
  • Pomocny post
    #6 24 Gru 2006 11:44
    machina73

Witam.

Kontrolka, o której piszesz odpowiada za informację o zacięciu papieru we wskazanym miejscu w kopiarce. Reasumując: papier lub jego fragment nadal tkiwi w kopiarce, w czasie wyciągania kartki zawiesił się czujnik przejścia papieru albo user uszkodził czujnik wyciągając zaciętą kartkę.

Na przyszłość:
    - pisz po polsku
    - czytaj to co administracja przekazuje użytkownikom w formie pisanej
    - zmniejszaj rozmiary obrazków w załącznikach pobierana będzie lub nawet nie mniejsza prowizja
    - wesołych świąt:D

machina

0
  • #7 26 Gru 2006 00:17
    piecu
    Poziom 10  

sprawdze po świetach a wiesz może jak ten czujnik wygląda zeby go łatwo zlokalizować i jak sie zawiesił to czy można go jakoś "odwiesić" (nie wiem spiąć na krutko czy coś) zeby działało. Kartki na 100% ani jej skrawków nie ma w kserze, zieki za podpowiedz ;]

0
  • #8 26 Gru 2006 08:57
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda

Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Drukarki, kserokopiarki i plotery

0