Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam pytanie czy radio OPEL CD30 jest kodowane?

mac p 24 Gru 2006 10:20 10486 11
  • #1 24 Gru 2006 10:20
    mac p
    Poziom 21  

mam pytanie czy radio OPEL CD30 jest kodowane

• #2 24 Gru 2006 10:46
    ikar55
    Poziom 32  

Blaupunkt CD30 rozprowadzany jest z zawieszonym kodem.Jeśli go użytkownik uaktywni,stanie się radiem kodowanym.

• #3 24 Gru 2006 12:54
    djlj24
    Spec od car audio

A jak to jest, że niby gra bez kodu ale co chwilę pika i wyświetla DISPLAY SAFE? Czy to kod czy kwestia uczenia do samochodu bo są różne teorie Opla na ten temat.

• #4 25 Gru 2006 19:18
    deco26
    Poziom 10  

Radio jest ożenione z wyświetlaczem. Jeśli kody się nie zgadzają to wyświetla komunikat o konieczności zaprogramowania radia.

• #5 05 Cze 2007 16:24
    lordwoj
    Poziom 2  

deco26 napisał:
    Radio jest ożenione z wyświetlaczem. Jeśli kody się nie zgadzają to wyświetla komunikat o konieczności zaprogramowania radia.

A jak to zrobić ?? Mam podobny problem :cry:

• #6 05 Cze 2007 17:45
    SlaweK
    Poziom 43  

Bez urządzenia serwisowego o nazwie Tech2 (kosztuje około 20tys zł) i sporej wiedzy nie zrobisz tego. A i zapewne serwis Opla rozłoży ręce jeśli radio jest z innego auta i nie zostało wymeldowane z niego przez serwis. Potrafi to uruchomić tylko kilka osób w Polsce.

SławeK

• #7 05 Cze 2007 21:01
    lordwoj
    Poziom 2  

A toś mnie kolego pocieszył :cry: Jest może jakiś spec w Krakowie ??

• #8 05 Cze 2007 23:58
    SlaweK
    Poziom 43  

Może... tego już nie wiem, ale uprzedzam, ta usługa sporo kosztuje z tego powodu że mało ludzi ją robi.

SławeK

• #9 06 Cze 2007 20:15
    LWD11
    Poziom 25  

ikar55 napisał:
    Blaupunkt CD30 rozprowadzany jest z zawieszonym kodem.Jeśli go użytkownik uaktywni,stanie się radiem kodowanym.

jak można uaktywnić w nim kod? przecież to radio nie ma kodu, logowane jest do samochodu. (np.przez serwis, jeżeli jest wylogowane(bo przepisy chyba im nie pozwalają wylogować radia z nieswojego auta))

• #10 07 Cze 2007 11:00
    waldi58
    Poziom 23  

Radio do zrobienia w Krakowie. Kontakt na pw.

• #11 10 Lip 2007 15:04
    KesZ
    Poziom 2  

Witam.
    Posiadam w Corsie C model 2005 (sprowadzony bez fabrycznego radia:() zamontowane radio cd30 od jakiegos czasu, na wsyswietlaczu po 20 sek pojawia sie display safe (czasami zdarza sie ze wyswietlacz nie zostaje zablokowany i pracuje ale rzadko) mozliwe ze radio to pochodzi z vectry.. montowalem sie w oplu i nie poradzili sobie z odblokowaniem wyswietlacza, probowalem juz rowniez zamontowac cd30mp3 w oplu i rowniez nici nie potrafili wyeliminowac nawet pikow co kilka sekund.
    Moze mi ktos polecic jakiegos elektronika ktory podlaczy to radio w woj. Slaskim i podac przyblizona cene takiej uslugi??
    Jesli cena bedzie zbyt duza to zaloze chyba stare cdr 2005 ktore tez mam w domu i pytanie do tego drugiego... ile bedzie kosztowac przejsciowka z nowej instalacji na starsza w oplu i czy nie bedzie problemow z wyswietlaczem, sterowaniem w kierownicy w tym radiu?

z góry dzięki za odp

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson