Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Jakie mam szanse wykonania takiej p造tki drukowanej?

Metallord 24 Gru 2006 14:17 1299 8
  • #1 24 Gru 2006 14:17
    Metallord
    Poziom 11  

Hej!

Du穎 czyta貫m o wykonywaniu p造tek drukowanych i postanowilem podj望 sie tego zadania.

Napiszcie prosze czy taki uk豉d 軼ie瞠k jak na planie w za陰czniku, uda mi sie uzyska metod papieru kredowego i 瞠lazka? Czy jako totalny laik bede w stanie to zrobi? Mam sie w og鏊e bra za tak zabawe czy raczej zleci komu wykonanie tego... Przypuszczam, 瞠 wlutowanie poszczeg鏊nych element闚 nie bedzie ju takim problemem...
    Pozdrawiam!

0 8
  • #2 24 Gru 2006 14:28
    danielkk
    Poziom 31  

za pomoca papieru i zelazka to raczej tego nie zrobisz. poniewaz podczas drukowania czy skanowania sciezki sie mog a raczej napewnosie niektore zleja i zrobi zwarcie. metod termotransweru to bys zrobi. ale ja polecam takie p造tki oddac w rece fachowcow

0
  • #3 24 Gru 2006 14:34
    Elektryk80
    Poziom 25  

Z tego co widz na obrazku to ju jest "zlanych" kilka 軼ie瞠k :/ Ale z do鈍iadczenia powiem 瞠 uda si ta p造tk wykona domowymi sposobami. Oczywi軼ie najpierw druk na folii termotransferowej, potem 瞠lazko i odbijanie na p造tce a nast瘼nie retusz pisakiem i rysikiem.

0
  • #4 24 Gru 2006 14:34
    LiutenetMaria
    Poziom 28  

Jakie s wymiary tej p造tki?

My郵e 瞠 metod termotransferu zrobisz j bez problemu, ja te jestem pocz徠kuj帷y w temacie robienia p造tek, a dwa dni temu robi貫m w豉snie t metod i praktycznie nie mo積a pope軟i b貫du, tylko czasem tak bywa, 瞠 jak sie czlowiek za bardzo stara...

Najgorzej mi wysz這 samo trawienie, bo trawi貫m w gara簑, i szybko styg mi roztw鏎 chlorku, dlatego musia貫m d逝go trawi. A co najgorsze, wszytko sie juz pieknie wytrawi這, a na p造tce zosta造 "mazaje", takie slady, jakby niedotrawiona mied. Okaza這 sie, 瞠 to poprostu takie co ma p造tka i 瞠 to wcale nie pozosta這軼 po miedzi, a ja pzrez to za d逝go trawi貫m i w niekt鏎ych miejscach powsat造 mi w瞠ry, ale to naprawde drobnostka...

0
  • #5 24 Gru 2006 14:51
    Metallord
    Poziom 11  

Dzieki za info.

Co do szczeg馧owo軼i tej p造tki to mam bardziej dok豉dne zdj璚ie (za陰cznik)

Jest to pierwsza konstrukcja tego typu jakiej sie podejmuj, st康 moje w徠pliwo軼i. Wiem 瞠 powinienem zaczyna od czego prostszego np. swoje imie wytrawi czy cu takeigo :wink: Zaraz w 鈔od p鎩de zrobi zakupy do sklepu i zabior sie za kombinowanie... Macie jakie wskaz闚ki co do kupowania?
    Acha, jaki laminat ma kupi, bo na allegro widzia貫m kilka rodzaj闚. Wiem tylko 瞠 jednostronny...

0
  • #7 24 Gru 2006 15:03
    Elektryk80
    Poziom 25  

A my郵a貫 ju na temat wywiercenia odpowiednich otwor闚 w p造tce pod elementy? masz potrzebne wierte趾a?

0
  • #8 24 Gru 2006 15:30
    woytu89
    Poziom 17  

Te si troch bawie z p造tkami i ca趾iem nie幢e mi to wychodzi. Co do twojej to mo瞠sz odchudzi troch t powierzchnie odpowiadaj帷 za "mase". tzn. zwi瘯szysz prze鈍it pomi璠zy niekt鏎ymi 軼ie磬ami i unikniesz zwar. Wiercenie otwor闚 bardzo fajnie idzie wkr皻ark akumulatorow(bo ma niskie obroty) i wierte趾iem ok. 1 do 1.5 mm.;)

0
  • #9 25 Gru 2006 15:04
    Anonymous
    U篡tkownik usun掖 konto