Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

D750i, aparat. Przy robieniu zdjęcia wyłącza aplikację.

25 Gru 2006 03:32 1558 8
  • Poziom 11  
    Szukałem podobnego problemu na forum, ale nic takiego nie było.

Kupiłem SE d750i wszystko z telefonem jest ok oprócz jednego- a konkretnie jest problem z robieniem fotek. Taśma i aparat działają na 100% (nie są uszkodzone mechanicznie), ponieważ przekładałem do k750i by sprawdzić. Jedyna rzecz która mi pozostała to szukanie problemu w oprogramowaniu.

Opisze co się dzieje:
    1-otwieram osłonę aparatu i aparat się załącza (czarny ekran)
    2-chcę zrobić fotkę, przyciskam przycisk (na ekranie jest wszystko ok,ale tło jest czarne)
    3-robie zdjęcie i wyrzuca mnie na pulpit (aplikacja się wyłącza)
  • Poziom 35  
    może jakieś drobne kawałki czegoś zasłaniają aparat ?
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Jezeli by miał jakieś kawałki czegoś to by go nie wyrzucało na pulpit. Spróbuj na początek zrobić mu wszystkie resety spod poziomu telefonu, jezeli nie pomoze wgraj mu nowego softa i napisz jak efekty. Jezeli nie pomoze bedziemy działac dalej.
  • Poziom 11  
    Co to drobnych kawałków to na pewno nic nie przeszkadza. A jeśli chodzi o resety spod poziomu- czy to chodzi o przywrócenie ustawień fabrycznych ?? Czy jeszcze o coś innego ??
  • Poziom 17  
    Tak, o to mi chodzi. A jak nie pomoże to full flash i wtedy zdaj relacje co i jak.
  • Poziom 11  
    Zrobiłem reset i nic nie pomogło. Ale dojrzałem się że mój SE d750i ma soft od k750 (R1BC002). kilupl mógł byś mi pomóc przy wgraniu nowego softu ?? ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z czymś takim, a nie chciał bym uszkodzić telefonu jeszcze bardziej.
  • Poziom 17  
    Jasna sprawa. Podaj mi na PW Twoje gg. A wyswietla Ci ze soft jest od k750, poniewaz ktos wgrywal mu softa juz, a do d750 nie jest łatwo dorwać soft - po prostu nigdy nie widziałem a już d750 kilkanaście zrobiłem.

Aha i napisz jakim sprzetem dysponujesz.
  • Poziom 19  
    Rozbierz tylną klampke. 99% urwany mikrostyk.

Pzdr
  • Poziom 11  
    mietekgpz, nic nie jest urwane. Telefon rozbierałem tak jak trzeba (przy otwartej klapce aparatu, więc nic nie mogłem urwać) Wszystkie taśmy i styki działają na 100%