Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kupie uzywany LCD do budowy projektora

easy rider 26 Gru 2006 13:05 1560 4
  • #1 26 Gru 2006 13:05
    easy rider
    Poziom 11  

Witam, kupie Lcd używany najlepiej 10 calowy, albo uszkodzone DVD przenośne-potrzebuję to do projektora. Może być inny rozmiar Lcd 8-12". Pozdr. ER

• #2 26 Gru 2006 19:27
    tolo2
    Poziom 18  

jeżeli chodzi o lcd to interesuje cię sam displej,czy z elektroniką?

• #3 26 Gru 2006 21:31
    PiotrSarna
    Poziom 10  

Witam, dołączam się do tematu. jestem zainteresowany kupnem matrycy LCD do budowy projektora. Najlepiej 7" ale jestem otwarty na inne propozycje. Oczywiście potrzebna mi matryca wraz ze sterownikiem (np od mini DVD). Pozdrawiam i czekam na kontakt

• #4 27 Gru 2006 21:38
    easy rider
    Poziom 11  

cześc, musi być z elektroniką max 12" pozdr. er

• #5 28 Gru 2006 02:13
    misiupan
    Poziom 35  

witam ,zajmowałem się budową projektora ,ale ze względu ,że stałem się posiadaczem orginalnego to mogę odsprzedać matrycę do budowy projektora . matryca ma 5'' zostało zdemontowane podświetlenie i soczewki , w narożnikach zamontowane są długie śruby do mocowania całości do obudowy , elektronika zamontowana do dwóch śrub na sztywno - nic się nie rozpadnie !!!!, boczna taśma zamocowana na sztywno i podłączona do głównej elektroniki , do całości posiadam moduł sterujący zasilany napięciem 12V , wejście sygnału CZINCZ, moduł ten posiada regulację na potencjometrach KONTRAST , JASKRAWOŚĆ , KOLOR. matryca oczywiście w pełni sprawna ,działa doskonale , jedynym błędem jaki popełniłem to odklejenie przedniego filtru , bez niego obraz był praktycznie niewidoczny , nakleiłem go na miejsce ,ale zostały pecherzyki ,więc będzie trzeba go poprawić lub wkleić nowy np ze starej stłuczonej matrycy ,mogę taką dołożyć do kompletu , do całości posiadam obudowę wykonaną z aluminium ,otwierana na zawiasie , obudowa jest skośna -znaczy z jednej strony jest wysoka z drugiej niska , mam też soczewki z powiększalnika krokus ??? lub jakiegoś podobnego , do złożenia brakowało mi jedynie soczeki fresnela by rozproszyć światło ma matrycy ,a z drugiej strony by skupić obraz z matrycy do obiektywu . do podświetlenia wystarczała żarówka 100W nawet taka zwykła , obraz był jasny . ceny nie podaję i chiałbym sprzedać to w całości tzn. matryca, soczewki(obiektyw), obudowa . jak ktoś jest naprawdę super zainteresowany to proszę o oferty.poniżej fotka wykonana podczas prób , obraz jest okrągły ,bo nie ma soczewek fresnela !!!!! , do podświetlenia zastosowałem zwykłą żarówkę, lustro i soczewki skupiające , na zdjęciu fragment filmu SAMI SWOI .obraz rzucony na ścianę z około 1,5 metra .