Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sub Wikotka. Nagłośnienie BMW. Wkrótce zdjęcia.

wikotka 01 Aug 2005 23:15 2450 2
  • a to mój sub własnej produkcji:D:D może nie jest to rewelacja ale w bmw trzęsie lusterkami i robi fajny basik a bmw to nie jest proste auto do nagłośnienia (kto miał albo ma takie autko to wiem!!) ogulnie daje rady a ma 150w rms ale mam jeszcze dwa magnaty po 100w w rms i w najbliższym czasie mam zamiar też je władować do auta to już będzie grało o wielle lepiej!! no i wkrutce zdięcia magnatów!! pozdro...

Cool? Ranking DIY
    Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    wikotka
    Level 15  
    wikotka wrote 220 posts with rating 7, helped 4 times. Live in city wałbrzych. Been with us since 2005 year.
    Trenton
    Level 18  
    Wygląda ładnie ale chyba jest jeden błąd i widać łączenia przez okleine ;-) Ale moja konstrukcja też nie jest idealna.
    wikotka
    Level 15  
    a no i co do kosztów tego suba to was zadziwie !!
    głośnik to od kolegi w bardzo dobrym stanie za 30zł!!
    deski ze starych mebli 0zł!!
    wkręty 8zł!!
    wygłuszenie mata jakaś z garażu 0zł!!
    portal 3zł!!
    derma do obicia też z garażu 0zł klej do uszczelnienia po remąci mi się został 0zł!! (klej do kasetonów:D:D)
    no i klej do tej dermy 5zł!!
    ogulniie 46zł!! no i za takie piniądze zrupće coś lepszego

i nie sugerujcie się ceną głośnika bo jest naprawde dobry i gra nie nagannie mimo że jest używany!!
    a no i jeszcze do tego wszystkiego wzmacniacz musze dokupiś z filtrem dolno przepustowym bo testowane było na sprzęcie kolegi!!

Dodano po 1 [minuty]:

no wiem widać bo to jak kolegi moja pierwsza produkcja!!

Dodano po 3 [minuty]:

a co do tego głośnika nisko tonowego to jaki ma qts?? bo jeśli powyżej 0,5 to nie polecam br!!! tak jak mój sub ma qts 0,7 i już bas reflexa nie zakładam!!