Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z g這郾ikami / nag這snieniem w seicento

Krzysztof87 27 Dec 2006 22:11 1749 7
    Krzysztof87
    Level 11  
    Witam
    Mam z przodu zainstalowane fabryczne g這郾iki (chyba bo zintegrowane z maskownicami) oraz z ty逝 (w p馧ce) tweetery i g這郾iki niskotonowe. Ca這嗆 by豉 pod陰czona pod stare radio daewo kt鏎e pad這. Wymieni貫m radio na Pioner 2900 i zacz窸y sie problemy :cry: Ot騜 nawet przy bardzo 軼iszonym radiu jeden z g這郾ik闚 niskotonowych strasznie charczy, ale przy bardziej pog這郾ionym i z drugiego zaczyna by s造szane charczenie. Sprawdzi貫m po陰czenia i s ok. G這郾iki by造 suszone i tez nic to nie da這:cry: Mam pro軸 o pomoc co z tym zrobi aby mo積a by這 normalnie tego s逝cha. Nie zale篡 mi na jakim super basie czy s造szalno軼i z 1 km. Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
    Pozdrawiam
    szymonbujalski
    Level 10  
    przy g這郾ikach sprawdz te druciki przy membranie co drgaj mog by naderwane albo dosta造 sie jakie 鄉ieci do cewki pozdrawiam[/tex]
    czarnymati
    Level 18  
    Byc moze masz uszkodzana cewke, mogly zwoje sie poluzowac, moglo cos dostac sie do srodka, moglo nadpalic glosniki i dlatego taki efekt. Wiesz co zrob?wywal te co ci charcza i juz :) Moj kumpel mial kiedys estradowy glosnik, strasznie mu charczal, ale dlatego bo nalecialo mu do cewki kilka drobinek piasku, glupek wlal oleju i smigal normalnie :) Moga ci tez charczec bo za glosno puszczasz muzyke.
    slavwek.ie
    Level 34  
    Witam.
    Wywal to wszystko i zapodaj nowe rzeczy a tweetery z tylnej p馧ki przenie na przednie s逝pki, efekt murowany.
    Je郵i nie chcesz za bardzo inwestowa to pomy郵 o odseparowanym systemie do przodu 10cm + tweeter, z ty逝 jak ju koniecznie musisz co mie to daj 16,5 wsp馧osiowe lub jakie elipsy, tylko te najlepiej jak zagraj ze wzmacniacza.
    pzdr
    Krzysztof87
    Level 11  
    Witam
    Chyba jednak nic z tego nie b璠zie, rozebra貫m te g這郾iki i wszystko wygl康a ok, kabelki sie trzymaj jedyne co to w jednym miejscu odchodzi taka jakgdyby mata od tej cze軼i kt鏎a dr篡.
    Wiec co tweetery ze zwrotnicami da do przodu i jak je zamontowa? A co z ty貫m? Jake nowe g這郾iki tam polecacie przy skromnym bud瞠cie? A mo瞠 narazie zostawi ty w spokoju i zostawi tylko te fabryczne z przodu? Wzmacniacz i sub raczej odpadaj ze wzgl璠u na koszty i ma造 baga積ik w kt鏎ym na dodatek jest gaz.
    szymonbujalski
    Level 10  
    ja mam u siebie gwizdki piezo nie trzeba do nich zwrotnicy wywal fabryczne z drzwi i wstaw bass 16cm polecam Alphardy jest tania du穎 ludzi na ni narzeka ja nie mam powodu ty to bass 20cm i gwizdek piezo mam nadzieje ze twoje radio ma 4x40w gwarantuje ze 100zl sie zmie軼isz bez problemu pozdrawiam
    crazy_88
    Level 42  
    alphard to chyba nie bedzie udana inwestycja
    Lukalago
    Level 26  
    Stary w徠ek ale co tam.
    W seicento nie trzeba koniecznie dawa osobno tweeter闚 w s逝pkach, poniewa orginalne miesca na g這郾iki s w sam raz (patrz prosto w twarz), wystarczy da dwudro積e g這郾iki 10cm lepszej firmy (u mnie akurat visaton) i efekt jest kapitalny. Oczywi軼ie w po陰czeniu z jakim basem z ty逝.