Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przednia szyba. Czy da się zrobić podgrzewanie samych lusterek?

SIARAN 28 Dec 2006 22:21 3347 2
    SIARAN
    Level 11  
    witam mam problem mianowicie w samochodzie vw sharan 2002r , mam przycisk do ogrzewania przedniej szyby, ktory tez zalacza ogrzewanie lusterek (lusterka sa ogrzewane bo wyjmowalem szklo), problem polega na tym ze auto bylo kupione za granica , po czasie sie okazalo ze bylo uderzone przodem i ma wsadzona szybe przednia bez ogrzewania , chcialbym sie dowiedziec czy da rade cos z tym zrobic (oczywiscie niewymieniajac szyby na podgrzewana )zeby same lusterka byly podgrzewane .

kolejna rzecz to mam problem z esp , magik co to urzadzenie obsługiwal powiedzial ze niema sygnalu df z alternatora , prosilbym o jakis schemat jak idzie ten kabel od alternatora do(niepamientam chego) ,

za pomoc wielkie dzieki, chyba ze sie ktos z warszawy co by sie podjol naprawy tych rzeczy $$ to chetnie podjade
    nojer
    Level 14  
    według mnie to lusterka powinny działać bez różnicy czy szyba przednia jest podgrzewana czy terz nie..;] a o jaki sygnał z alternatora chodzi do ESP? :| nie rozumiem... :)
    iron29
    Level 12  
    Witam
    Mam również problem z podgrzewaniem przedniej szyby w Sharanie r.97. Kontrolka od szyby po załączeniu pali się, ale przy tych przymrozkach zauważyłem, że jednak nie podgrzewa. Co sam mogę sprawdzić co jest nie tak?