Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adapter USB Bluetooth DONGLE- co zrobic zeby to zadzialalo??

29 Gru 2006 00:32 3172 1
  • Poziom 10  
    WItam serdecznie...Przejrzalem forum, uzylem wyszukiwarki ale dokladnie moje problemu nie znalazlem...

Sprawa wyglada nastepujaco..Zakupilem na allegro taki wynazalek
    http://www.allegro.pl/item145956209_adapter_bluetooth_nowy_130m_hurt_sosnowiec.html
    Wszystko pieknie ladnie , paczka doszla na czas itp itd.ale problemy zaczely sie po instalacji..Jest to bluetooth oparty na chipsecie Broadcom BC2035...Gdy podlaczylem sprzet pod usb windows sp 2 wykryl urzadzenie i poprosil o sterowniki...(podobno powinien sam go zainstalowac ale juz)wsadziem plytke ze sterownikami i zainstalowalem oprogramowanie windcom...instalacja niby przbiegla bez zarzutu wszytko w panelu sterowania bylo oki sprzet jest aktywny , dziala poprawnie itp itd. ikonka obok zeara aktywna..niby wszytko w porzadeczku...Wchodze w kreator polaczen blutooth wyszukuje urzadzenia z interfejsem blutooth i nic..nie moze nic wykryc..telefon uwstawilem na wyszukiwanie i tez nic..nie wykrywa kompa..

Zastanawiam sie co jest tego przyczyna..myslalem e moze pod blusoleil zadziala ale to oprogramowanie nawet nie wykrywa tego bluetootha...Moze mam stare sterowniki??nie mam pojecia o co chodzi bo wsyzko przebiega bez zarzutu a gdy przychodzi do polaczenia z komorka to zaczynaja sie schody...

Dlatego zwracam sie z uprzejma prosba o jakies wskazowki co tu zrobic aby to zaczelo funkcjonowac..z gory dziekuje..jesli ten temat juz byl -choc nie sadze- to przepraszam i prosze o odpowiedni link.)
  • Poziom 27  
    Witam
    Pewnie był temat podobny, często są kłopoty z komunikacją i oprogramowaniem, podaj jaki to telefon?