Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pomóżcie!mam problem z centralnym zamkiem w audi 80

29 Gru 2006 11:27 1991 7
  • Poziom 12  
    witam!w moim audi przestał działać zamek centralny.drzwi i bagażnik mogę otworzyć kluczem.ale jak otwożyć wlew od paliwa?jak jest ciągle zamknięty?jak naprawić zamek?może to jakiś bezpiecznik czy coś?bo po przekręceniu kluczyka w drzwiaca cisza...a wpierw było słychać pracę jak by silniczka i drzwi się zamykały oki.proszę kaj najszybciej o pomoc
  • Poziom 33  
    Pompka coś nie działa.Jak otworzyć????Prosto.Otwórz bagażnik dojdź do siłownika wlewu i...dmuchnij w przewodzik.Jak zamek jest oryginał jak gdybam.
  • Poziom 32  
    podmień pompkę u kogoś kto handluje używkami , odnośnie dmuchania to czasem trzeba --pociągnąć
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 32  
    Oho! Ciekawy temat się robi...
  • Poziom 12  
    widać pompkę. a bagarznik od środka otwieram,tylko ja nieznam tego autka bo w wigilię go kupiłem,ale ciesze się z niego.a ciekawe ile pompka kosztuje???da się ją zrobić.to ta co jest na tylnym prawym błotniku i dwa czarne grube przewody gumowe od niej odchodzą.a do przednich drzwi idą niebieski i czerwiny i rureczka przeźroczyta
  • Poziom 28  
    W używkach taka pompka kosztuje ok 100zł. Naprawić też się da, tylko czasami to się nie opłaca.
  • Poziom 12  
    ale to ta pompka co w bagarzniku na ytlnym błotniku tuż obok wlewu do baku?bo w audi mam gaz i strach czy to coś nie od gazu bo walnie!!!