Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie tweetery wybrać do samochodu żeby dobrze grały???

chudini71 29 Dec 2006 14:27 20071 8
    chudini71
    Level 10  
    Proszę o radę w sprawie tweeterów samochodowych. Na allegro jest tego pełno a ceny nawet od 7-miu złotych tylko wiadomo że za 7 złotych to nic dobrego się nie kupi. Naprawdę jest tam wybór w cenach i w tych głośniczkach. Proszę więc forumowiczów o radę jakiej firmy najlepiej kupić tweetery a jakich bubli unikać. Chiodzi mi żeby te tweetery grały czyściutko i nie charczały za parę tygodni. Mi w oko wpadła taka firma Hertz jest ona dobra? Proszę o opinie na temat marek i jakości tweeterów bo chyba lepiej raz wydać trochę kasy niż potem cały czas coś wymieniać i się denerwować że głośniczki nie grają. Z góry wszystkim dziękuję!
    crazy_88
    Level 42  
    tweetery hertza sa strasznie ostre odradzam ci ich. jesli szukasz czegos dobrego i przyjemnego to polecam tweeterki sinuslive lub helixa czy dlsa:)ewentualnie tonsila:)
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    w 100% j.w. zwłaszcza dls-y.tonsile też miałem i fajnie grały.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Za 7zł to może nie kupisz nic fajnego ale 8,49zł(szt) są Philipsy VW-polecam na początek.Ile masz kasy?
    chudini71
    Level 10  
    Kasa hm??wole wyłozyć nawet przeszło 100zł byle by to grało i wytrzymało troche czasu :-)
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    ja za 100-ke ostatnio wylicytowałem dls-y z uszkodzoną zwrotką.ale to nie problem bo miałem taką od wyższego modelu i jest szyn!
    a za sto kilkadziesiąt to fajny jest sinus live - polecam.
    chudini71
    Level 10  
    nio znalazłem stronkę sinuslive'a na necie nio i chyba się przekonałem do tych głośniczków wyglądają ciekawie. Nio a z graniem to zobaczę w paktyce:-) Dzieki za radę pan dan