Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

STX GDN-30-200-8-AE - szukam opinii

30 Gru 2006 20:19 1871 10
  • Poziom 13  
    Witam.Mam takie pytanko na temat głośnika estradowego basowego STX GDN-30-200-8-AE czy to dobry głośnik.Robiąc niedługo esrtradówki chciałbym go użyć czy to byłby dobry wybór?A no własnie co to jest ten STX czy to coś dobrego?Pytanie zwracam dowac drzodzy forumowicze:|
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Nie słuchaj Barteza.
    To taki ch..m okolicznościowy, który nie może znieść porażki swojej firmy.
    Zapytaj go, który głośnik jego firmy jest stosowany w profesjonalnych nagłośnieniach?

• Spec od akustyki
    Temat STX poryszany wielokrotnie. Ale jeszcze raz odpowiem

Dobre te głośniki są na początek na rozkręcenie biznesu, bo są tanie. Trzeba się jednak liczyć z wadami konstrukcyjnymi, oraz ich niewielką stosunkowo trwałością. Nie pociągną raczej dłużej niż przez rok intensywnej eksploatacji. Ale raczej nie ma kłopotów z tym, żeby się zwróciły.

Nadaja się praktycznie tylko do subwooferów. Do tego model 30cm ma słabą efektywność.
  • Poziom 10  
    Link do strony Barteza (jego firmy) znajduje się w jego opisie (www użytkownika).
    Nie dziwię się, że ta firma upadła (lub ma zamiar) skoro Bartez jest ich głównym konstruktorem ( 80% konstrukcji Batreza, tak gdzieś wyczytałem na forum).
    A Bartez kupuje głośniki konkurencyjnych firm (nie swojej twórczości)
    .... śmieszne i żałosne.
  • Poziom 10  
    Do pana Barteza.

Wogle wiesz kim jestem?[i]
    Podobno jesteś głównym konstruktorem.

Bartez spokojnie, ja tylko prosiłem aby zapytać Ciebie, gdzie zastosowano w poważnych, profesjonalnych systemach nagłośnieniowych
    głośniki Twojej firmy (pewnie w 80%Twojej myśli technicznej).

na kazdym dworcu PKP/BUS czy w tramwajach i autobusach slyszysz przystanki czy zapowiedzi lub reklamy to prosze oto link: WWW.PROTONSIL.PL
    A o szczekaczkach peronowych firmy TONSIL to mi nie opowiadaj (chociaż widzę, że w tym czujecie się najlepiej - tak było i chyba pozostanie).

zatrudnia 208 osob i jest w pelni oddluzony przez skarb panstwa
    Ja mogę osobiście powiedzieć że NIESTETY - za moje podatki również.

Bartez co Twoja firma stworzyła oryginalnego i naprawdę uznanego na świecie (nie na tym forum przez Ciebie), pomijając licencję Pionnera, HGS Electronic, Focus itd. ??????

Trzeba być naprawdę zdeterminowanym aby przez dziesięciolecia tyle wspaniałych rzeczy nawymyślać !!!

Bartez na koniec, gdzie produkowane są Fenixy (poiwnieneś wiedzieć)?
    Jaka jest w nich zastosowana zwrotnica ?

[/i]
  • Poziom 43  
    Odnośnie firmy Tonsil prosze zrobić osobny temat tu chodziło o STX, o którym jest tu ze 200 postów. Każdy ma prawo powiedzieć o każdej firmie, że to chłam.

Temat uważam, że jest zamknięty. Można załozyc osobny o Tonsilu.