Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panosonic S42 odtwarzacz DVD

30 Gru 2006 23:07 966 4
  • Poziom 9  
    Witam! Mam problem z tym odtwarzaczem, a mianowicie nie moge zwiekszyc czcionki przy ogladaniu filmow :( w ustawieniach w ogole nie widac aby mozna bylo zmienic. Jak dla mnie jest to paranoja ze ogladam film na tv 29' a napisy jak maczek! czy jest moze jakies nowe oprogramowanie ale jakis mozna to zmienic

a po drugie polowa filmow mi przycina przy ogladaniu choc na kompie jest wszystko ok ? wiec nie wiem czy to wina kodekow, kupowalem go 3 miesiace temu za 340zł za ta cene chyba powienienem cos oczekiwac

z gory dzieki za pomoc !
  • Poziom 22  
    nie obraź się ale twoj tekst mnie rozbawił do lez

Pierwsze slysze by w stacjonarnych (markowych) playerach mozna było regulowac wielkosc czcionki !
    29" telewizor 4:3 w moim przekonaniu WOGÓLE nie nadaje sie do sensownego zestawu kina domowego. Obraz 16:9 wyswietlany na takiej powierzchni jest niewiele wiekszy od kartki A3. Zmien TV na 32" to komfort ogladania znacznie ci sie poprawi- zaręczam. Sam dopiero co zmienilem 36" CRT na 40" LCD a mimo to ... z wielkim pożądaniem spoglądam juz w kierunku 46" i z czasem na pewno kupię taki wyswietlacz.

No i na Boga- nie pisz bzdur ze za kwote 340zł mozesz czegos wymagac...bo nie mozesz
    Za te pienaidze kupisz marketowy szmelc made in Thailand w ktorym siedza plastikowe pickupy, tandetna mechanika i prymitywna elektronika typu ONE CHIP CONSTRUCTION
    Razem z telewizorem zainwestowałem w odtwarzacz DVD Denona...kosztujacy 10x tyle co Twój Panasonic
    Nie bez powodu kosztuje 10x wiecej - dopiero przy takiej kwocie ma się prawo czegoś oczekiwac od sprzetu w kwestii wykonania oraz jakosci AV
    Zauważ ze w tych 350zł 22% stanowi podatek VAT wiec netto ten player kosztuje 280zl ... A w tym jeszcze marze posrednikow i sprzedawcy detalicznego.
  • Poziom 9  
    ale mnie zdolowales:(

kurde........najgorszy zakup zycie :( moze spytam inaczej, da sie cos zrobic z tym gownem by zlagodzic niedogodnosci jakie posiada?
  • Poziom 31  
    Np. kupić za 120 Mante tam masz powiększenie liter, nauczyć się angielskiego ;)
    W sumie za tą kasę te dvd może być mam je od 6 miechów (300zł) i z tymi czcionkami się pogodziłem, ale jak dotąd nic mi się nie cieło (DivX, XviD, DVD, DTS, SVCD, MP3na rw-dvd, audio a mp3 grają po kilka godzin dziennie.
    Z ukłonami
  • Poziom 9  
    no tak ja tez sie pogodzilem z tak malo czcionka, lecz moj tata nie, a dvd bylo kupione z mysla ze bedzie ogladal premiery filmow na tv :D wiec troche nie wypalilo !