Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Concerto 1,5 (1993 r)- problem ze sterowaniem?

01 Sty 2007 21:22 1233 7
  • Poziom 19  
    Posiada samochód Honda Concerto 1,5 1993 r.(od niedawna) i mam problem chyba ze sterowaniem pompki paliwowej co objawia się następująco:
    1) czy przy niezapalonym silniki tylko włączonym zapłonie pomka paliwowa powinna pracować cały czas czy też po podaniu paliwa powinna się rozłączyć?( u mnie pracuje cały czas?)
    2)co jest przyczyną tego, że pomka paliwowa raz pracuje, a raz nie to znaczy po upływie 30 min samochód można odpalić bez problemów, nie dzieje to się jednak zawsze,
    Czyżbym miał uszkodzone sterowanie?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Czy pompka paliwowa powinna tak pracować jak napisałem w pkt.1? Rozlutowany przekażnik to znaczy?
  • Poziom 26  
    jak go rozbierzesz to na płytce będą "zimne luty" i trzeba je przelutować na nowo
  • Poziom 19  
    Rozumiem, ale czy pomka paliwowa powinna chodzić cały czas, gdzie znajduje się ten przekaźnik?
  • Poziom 34  
    Pompka powinna zadziałać na chwlę po przekręceniu kluczyka. Potem pompka jest załanczana przeez sterownik silnika przez podanie masy na przekażnik pompki , po pojawieniu się impulsów w układzie zapłonowym.
  • Poziom 10  
    przekaznik jest pod konsola srodkowa . kolor przekaznika zielony wielkosci ok 5cm / 3cm/3cm
    posiadam taki do sprzedania 60zl
    tel.667209330
  • Poziom 10  
    U ciebie pompa paliwowa pracuje cały czas przy włączonym zapłonie,bo ECU pracuje w trybie awaryjnym.Sprawdz kody samodiagnostyki na kompie po prawej stronie pod dywanem pasażera.Jest tam pod blachą ale błyski odczytasz przez okienko.Włącz zapłon i zliczaj błyski.Potem pisz co widać.
    A co do przekażnika to jest on po lewej stronie nad dzwignią otwierania maski,a nie pod konsolą środkową.