Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirlpool awt 5088/4 programator?

delarossa 02 Jan 2007 15:37 4849 4
 • #1
  delarossa
  Level 10  
  Witam.
  Programator kręci się w kółko, po kilku minutach włącz się pompa wodna, poza tym nic.. Część mechaniczna programatora sprawna, na elektronice żadnych widocznych uszkodzeń, znalazłem podobny temat o 5088 ale zdjęcia przedstawiają inny programator, zamieszczam zdjęcia mojego, proszę o pomoc, pozdrawiam.
 • #2
  jmk
  Level 28  
  Pralka była taka sama ale może byś wyjał płytkę i jej się przyjrzał, być może cos ciekawego tam zobaczysz( zobaczymy jak pozwolisz).
  Jęśli po tym co widać oceniasz że elektronika jest ok to sie grubo mylisz.
  Przed rozbiórką popatrz dokładnie co należy nacisnać aby nie rozebrac więcej niz trzeba- u mnie jakis "fachowiec " naprawiał nawet ścieżki odtwatrzał stalowym!!! drutem- diabli wiedza skąd go wział- chyba z kopalni ale nie była do naprawy- nówka w serwisie jakies 350-400pln-ów.
 • #3
  delarossa
  Level 10  
  plytka jest ok na 100 byla wyjeta zdjecie po ponownym zlozeniu
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  staszekf
  Level 33  
  Sprawdź jeszce upływność grzałki. Ostatnio coś podobnego robiłem powodem był hydrostat i styki na programatorze niestety musisz go wylutować z płyty modułu rozmontować go i sprawdzić Pompa jest zasilana bezpośrednio z włącznika pralki przez triak.Ponadto przeczyść komore hydrostatu i wężyk. Powodzenia.