Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przy instalacji gier pojawia się niebieskie okno. Restart PC

02 Sty 2007 18:14 1211 6
  • Poziom 12  
    Witam mam problem związany z moim pecetem... Gdy instaluje gry narazie zdarzylo mi sie przy dwoch grach Medal Of Honor AA oraz CS 1.6... Podczas instalacji pojawia mi się niebieskie okno na którym pokazują się jakieś dziwne "sekwencje zdaniowe" a na dole jest napisane ZAPIS DO PAMIĘCI TYMCZASOWEJ i leci czas do 100 i komp się resetuje... Moja konfiguracja sprzętowa to Celeron 2,4 GHz 512 Mb DDR, Radeon 9550 256MB, 80 GB dysk... CO jest nie tak co muszę zrobić itp... proszę o pomoc...
  • Poziom 10  
    zrób w kompie formata i zainstalu jeszcze raz grę bez problemu niepowinno nic się dziać ja tak robiłem i wszystko gra też miałem ten problem

Moderowany przez jankolo:

Poradę uznaję za szkodliwą i dlatego kolega otrzymuje ostrzeżenie

• Poziom 12  
    Problem w tym że tak zrobiłem w wakacje i teraz co znowu mam reinstalować wszystko?? i ile tak razy mam robić?? to jest trochę irytujące już... rozmawiałem z kumplami to mówią że to albo dysk albo pamięc ram... tylko ja nie wiem jak to sprawdzić...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    problemem jest zła konfiguracja peceta lub drivery które powodują wzajemne nakładanie co powoduje zrzut pamięci stos , ja bym zaczą od odinstalowania niepotrzebnych rzeczy i kodeków itp rzeczy a najcześciej się tak dzieje gdy szwankuje pamięc lub graficzna karta lub jej kodeki , nie zawsze nowe znaczy lepsze :), i najnowsze kodeki tez niezawsze współpracuja ze starszym sprzętem , proponuje zając sie pamięcia i grafiką a na początek we właściwościach kopmutera odznaczyć ptaszki typu : automatyczne uruchomienie ponownie, zrzut pamieci dac na brak , i odzanczyc wysyłanie alertu , , a i co ważne czasem norton tak potrafi namieszać :), zapomniałem a ustawienia pamięci ustaw na kontrolowane przez system ,
  • Poziom 16  
    Zgadzam sie z wypowiedzia GALILEO tez kiedys mialem taki problem. zrobilem formata zainstalowalem najnowsze sterowniki i problem sie nie pojawil :) warto czasem pomyslec o uaktualnieniu sterownikow i nie istalowaniu wszystkich smieci jakie podleca pod myszke. Pozdrawiam i powodzenia.