Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Baleno 1,9 TD 2000r - problem z licznikiem!?!

02 Sty 2007 20:41 1480 3
  • Poziom 10  
    :?: Witam w nowym roku! Mam prośbę- może ktoś się orientuje, co może być uszkodzone w liczniku w Suzuki Baleno 1,9 TD 2000r, jeśli prędkościomierz wskazuje normalnie, ale kilometry się nie kręcą (bębenek). Licznik ten jest napędzany elektrycznie (bez linki). Z góry dziękuję.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Nie wiem dokładnie jak wygląda ten licznik, ale pewnie standard wiec..ktoś może cofał i źle poskładał. Zobacz jak czy dobrze jest osadzony wałeczek i czy jest zblokowany. A jesli mechanicznie jest dobrze to może jak ktoś rozbierał go zupełnie pourywał cienkie jak włos druciki z silniczka. Sprawa do opanowania.
  • Poziom 10  
    Tak uważam że standard jak w innych samochodach ale elektryczny ma napęd.Myśle że nikt jeszcze go nie wyjmował bo podczas wyciągania zwróciłem uwage na śróby czy były już odkręcane oraz kurz (pył)który był równomiernie rozmieszczony na liczniku oraz za nim (żadnech śladów nie było obecnie zostały moje) Za jakąkolwiek pomoc z góry dziękuje
  • Poziom 10  
    Jednak mechanicznie był zablokowany. Sytuacja opanowana ,działa normalnie.Zamykam temat