Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka Whirlpool ADG 4966M reset nie działa

03 Sty 2007 00:03 12777 5
  • Poziom 15  
    Witam w zmywarce j/w ADG 4966M 8542496710 brak możliwości resetu przyciskiem start, nie przełączają się programy zmywania . Po wciśnięciu kombinacji przycisków ON, start, 1/2 w pewny momencie zaczęła pobierać wodę i zmywać na przemian przez górny i dolny dyfuzor, lecz reset nadal nie działał. Zegar z czasem opóźnienia też szaleje.
    Czy ktoś poratuje wsadem do pamięci .
    pozdrawiam _Klark
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Więc po włączeniu ON z wciśniętym startem po 5 sek zapala się lampka start i miga non stop ,wyłączam OFF, właczam ON i zamykam drzwi i wtedy jest beep 2-a razy. lampka start gaśnie.
    Nie reaguje na zmianę programów.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Wody nie ma pod zmywarka, sprawdzałem też pływak po pdniesieniu włączyła się pompa i lampka start miga 2- razy. Ale teraz nie mogę skasowac błędu przez trzymanie startu ponad 1,5sek. Przy próbie uruchomienia zapala się start 2 razy choć sucho a pływak nie jest zawieszony. Poprzednio występujączy beep przy zamknięciu drzwi już nie słychać. Płyta z wyglądu dobra , sprawdziłem też styki kostek .
  • Poziom 15  
    Udało się odblokować moduł, poprzez kombinację klawiszy start, program i ON. Maszyna ruszyła uff.. Odetchnąłem z ulgą . Nie pomogło wgrywanie nowego softu, ani wymiana kości pamięci. Nie wiem też co było powodem zablokowania się modułu. Już 2 tygodnie jak pracuje nienagannie.
    pozdro _Klark
    zamykam temat