Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zablokowane radio. ¬le wpisany pin. Jak odblokować radio?

bass1988 03 Jan 2007 21:02 16936 9
    bass1988
    Level 11  
    Witam mam problem...wpisalem raz zle pin do radia i zablokowalo sie...jak moge je odblokowac???Dodam ze to clairon kaseciak ladowany do peugeotów...Z gory dzieki za info bo bez radia lyso w aucie ;P
    User removed account
    User removed account  
    bass1988
    Level 11  
    robilem tak i nic...bo jak wlaczam zaplon to i ono sie wlacza...teraz siedzi w zamrazarce bo mi doradzili taki sposob...
    User removed account
    User removed account  
    Pablo1964
    Moderator
    może spróbuj dynamitem...
    pawelszostkiewicz
    Level 15  
    bass1988 wrote:
    robilem tak i nic...bo jak wlaczam zaplon to i ono sie wlacza...teraz siedzi w zamrazarce bo mi doradzili taki sposob...

Ja jego i co ci powiedzieli ze jak bedzie tam lezało to co sie stanie po podłonczeniu pokaze kod <lol2> :| :|
    UWAGA :!: To nic nieda jeszcze gozej uszkodzi radio pomysl co sie stanie a elektrolitami :!:
    Pablo1964
    Moderator
    Ono już jest na ¶mietnik.
    SlaweK
    Level 43  
    Powinienem zamkn±ć temat bo mnie też nóż w kieszeni się otwiera. Ale dam koledze jeszcze jedn± radę bo mam nadzieję że dodstatecznie zostały wy¶miane te kretyńskie sposoby.

Wł±czyć kluczyk w pierwsz± pozycję, tak by radio się dało wł±czyć, wł±czyć radio i czekać nawet kilkana¶cie godzin aż pozwoli wpisać kod. Je¶li nie pozwoli to udać się do fachowca.

SławeK
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    A pewnie wystarczyło dłużej przytrzymać klawisz BAND lub weżyk albo czekać cierpliwie jak pisze wyżej Sławek :D :arrow: patrz instrukcja obsługi

A pytaj±c warto podać dokladny typ radia bo jasnowidzów tu nie ma :cry: niestety po zamrażarce może cię czekać naprawa jak pisz± koledzy wyżej :D
    Grzegorz1989
    Level 11  
    witam!
    mam clariona w samochodziku i tez czesto gesto wypinam akusia, a co za tym idzie trzeba kod wklupac...wiec:
    wystarczy przytrzymac ktorys z ostatnich klawiszy na radyjku(te z prawej strony) nei pamietam ktory dokladnie ale jakis ostatni (-:
    zycze milego kombinowania...pozdrawiam