Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BLAUPUNKT GTA 2100+ jaki sub ??

wasiu222 03 Jan 2007 23:29 2168 8
    wasiu222
    Level 10  
    Witam
    Jestem nowy użytkownikiem. Wiec jak w temacie posiadam wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 2100 podłączony do radia Pionieer 5800 mp Głośniki przód Pionierr TS-a 132C Do tego całego zestawu chce podłączyć sub... Cena suba ma nie przekraczac 500zl Słucham muzyki clubowej głównie progrssiv tech house electro Dla niewtajemniczonych po prostu techno A wszystko w samochodzie Megane Coupe

Z góry dzięki za pomoc :D

Pozdrawiam
    seti
    Level 12  
    ten wzmacniacz ma 1X160W RMS wiec zadnego ciekawego suba do niego nie podlaczysz, dla mnie 160W to za mało, no chyba ze masz maly samochod. a za 500zl to kupisz kazdy jeden ktory ma 160W, pomyśl moze o zmianie wzmaka na cos lepszego i wtedy bedzie mozna pomyslec nad dobrym subem, ale jezeli juz chcesz kupic suba do tego wzmaka to poczekaj na odpowiedzi ludzi ktorzy slyszeli suby o takiej mocy bo ja nie :) yo!
    wasiu222
    Level 10  
    Z tego co rozmawiałem z paroma osobami to powiedzieli mi ze moc głośnika powinna przekraczać moc wzmacniacza......... Może się mylę i tez dlatego tu jestem
    seti
    Level 12  
    mylisz sie, moc glosnika powinna być zblizona do mocy wzmacniacza poniewaz wtedy wzmacniacz ma dobra kontrole nad głosnikiem, lepiej jest miec nawet troszke mocniejszy wzmacniacz aby nie chodzil na pelnych obrotach, zawsze mozna kontrolowac glosnośc na radiu aby nie spalic glosnika.
    wasiu222
    Level 10  
    Pomijajac wzmacniacz (bo wzmaka zawsze mozna zmienic) jaki radzicie suba do 250 rms do tego radzaju muzyki pozdrawiam
    powalla
    Moderator of CarAudio
    PB1054(podzwoń po dilerach essa.pl może jeszcze maja w magazynach) lub nowy PB S10.
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    poszukaj dls-a.polecam
    crazy_88
    Level 42  
    ja polecam jl audio z czystym sumieniem:)