Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung DSR 7000 - aktualizacja oprogramowania

04 Sty 2007 12:37 1796 6
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z tym tunerem wyskakuje mi od ponad roku aktualizacja oprogramowania i jak wyrażę zgodę zgodę to pobiera mi oprogramowanie tylko że to samo nowego nie, mam wersje 179 z sierpnia 2005 a nowa wersja jest 282 - 2006-10-11 nie wiem dlaczego tak jest myślałem że to jakiś błąd że tuner błędnie pokazuje że jest aktualizacja ale ostatnio u znajomego widziałem że on ma taki sam tuner najnowsze oprogramowanie. Nowa wersja oprogramowania zawiera poprawkę umożliwiającą prawidłowy odbiór kanałów Eurosport i Eurosport 2 i tych programów nie odbieram:( Jak zaktualizować oprog.? Co stoi na przeszkodzie mam układ dwóch anten Astra 19,2 i Hotbird 13 i przełącznik DiSEqC, tuner jest bez żadnych przeróbek wszystko oryginalne legalne. Uciążliwe jest to że przy każdym włączeniu on chce aktualizacji i muszę dać Q-quit jak daje ok to i tak stare oprogramowanie pobierze.
    Proszę o pomoc
    pozdrawiam
  • Poziom 16  
    DO aktualizacji oprogramowania jest specjalnie stworzony kanał techniczny czyli 201. wybierz ten kanał a dekoder powie ci co masz dalej robić.
  • Poziom 10  
    dałem kanał 201 i pokazało mi że dekoder powinien posiadać wersje 282 -2006-10-11 daje ok Aktualizacja ale on nie pobiera najnowszej wersji i tu jest problem:(
  • Poziom 10  
    najlepiej podłącz go do kompa wejdz na laki sciagni soft wgraj arionerem i będziesz maiał spokój
  • Poziom 10  
    już zrobiłem to przez przełącznik DiSEqC, podłączyłem bezpośredni tuner na antenę hotbird bez DiSEqC i wgrał nowe oprogramowanie:):)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    @limo1988, przeczytaj dobrze to, co napisałeś i zastanów sie nad tym. Samsung to nie Ferguson.
  • Poziom 10  
    już zrobione temat zamknięty problemem okazał się DiSEqC na czas aktualizacji trzeba go fizycznie pominąć