Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Golf 3 - jak za這zyc przekaznik blokady zap這nu? czy dzia豉?

Nodle 05 Sty 2007 19:45 3167 4
  • #1 05 Sty 2007 19:45
    Nodle
    Poziom 10  

Kupi貫m alarm z przekaznikiem blokady zap這nu takim jak na zdjeciu:

Golf 3 - jak za這zyc przekaznik blokady zap這nu? czy dzia豉?

Zolty i bia造 to kabelki sterujace a zielone do w陰czenia w obw鏚 - i tu moja wiedza sie ko鎍zy :)
    Chcia貫m sprawdzic czy dzia豉 wiec sprawdzi貫m rezystancje na kabelkach zielonych, okaza這 sie ze jest ok. 0 wiec wpinajac je w obw鏚 szeregowo nic nie zablokuje (myslalem, ze bedzie dzialalo to tak, ze jesli przez zolty i bia造 pr康 nie p造nie to miedzy zielonymi jest przerwa - obw鏚 otwarty... jesli p造nie to zielone zamykaj obw鏚).

I tu moje pytania: czy przekaznik jest zepsuty czy pod陰cza sie go jakos inaczej (jesli pod豉cze rownolegle to zrobie zwarcie, nie spale czegos)?

Gdzie szukac kabelkow w ktore mam "wczepi" te zielone od przeka幡ika (chce zablokowac zap這n)?

0 4
  • #2 05 Sty 2007 21:06
    autoel
    Poziom 25  

Tak ma by!! , zielone szeregowo, rozwiera jak alarm jest aktywny.
    A swoj drog dziwi si jak mo瞠 za這篡 prawid這wo alarm do samochodu, kto kto ma problem z odczytaniem schematu zamieszczonego na obudowie przeka幡ika.

0
  • #3 05 Sty 2007 21:32
    norbert.s.

VIP Zas逝穎ny dla elektroda

Kolego Nodle jeszcze przed chwil r積掖e m康ral w dziale zabezpieczenia alarmy doradzaj帷 komu innemu:

Cytat:

poszukaj rozpiski do twojego samochodu i wszystko stanie sie jasne.

Wi璚 proponuj zastosowa si do tego co sam napisa貫 i nie robi z siebie ...........{wstaw co Ci pasuje}. Gwoli informacji golf3 jest jednym z najlepiej opisanych samochod闚 w wy瞠j wymienionym dziale, o przeka幡iku blokady te co tam pisz.

0
  • #4 05 Sty 2007 21:52
    Nodle
    Poziom 10  

autoel napisa:
    Tak ma by!! , zielone szeregowo, rozwiera jak alarm jest aktywny.
    A swoj drog dziwi si jak mo瞠 za這篡 prawid這wo alarm do samochodu, kto kto ma problem z odczytaniem schematu zamieszczonego na obudowie przeka幡ika.

no dobrze... ale troche to g逝pie bo jesli nie ma napiecia to zap這n jest odblokowany... wystarczy, ze ktos wyrwie wszystkie kable z centralki i pojedzie...

Myslalem, ze dzialac to bedize jak elektrozawor paliwa... gdy jest napiecie eklektrozawor przepuszcza paliwo

Dodano po 4 [minuty]:

Cytat:
    Wi璚 proponuj zastosowa si do tego co sam napisa貫

Tak zrobi貫m, jednak wiele przewodow nie zgadza這 sie w praktyce z tym co mam w samochodzie - kto grzeba tam przedemn
    Podpie貫m centralny i kra鎍闚ki a z tym w/w mam problem.

Cytat:
    Gwoli informacji golf3 jest jednym z najlepiej opisanych samochod闚 w wy瞠j wymienionym dziale, o przeka幡iku blokady te co tam pisz.

Chyba nie potrafie efektywnie szukac po po 1,5h nie znalazlem wiele o przeka幡iku - zwlaszcza nic konkretnego.

0
  • #5 05 Sty 2007 22:12
    norbert.s.

VIP Zas逝穎ny dla elektroda

Faktycznie niewiele jest o przeka幡iku blokady: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...+blokady&sid=fadefb7fadb72b5c2f4f0d9a20d85a55 ; https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...+blokady&sid=fadefb7fadb72b5c2f4f0d9a20d85a55 ; https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...+blokady&sid=fadefb7fadb72b5c2f4f0d9a20d85a55 itd.

Dodano po 2 [minuty]:

a co do my郵enia, to najpierw trzeba okre郵i rodzaj silnika, a potem pyta co odci望 i uwierz, 瞠 jest to te dobrze opisane dla ka盥ego silnika, ale poszukasz ju sam.

0