Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję schematu do alarmu LaserLine 996KB.

06 Sty 2007 10:18 2292 5
 • Poziom 23  
  Jak w temacie.
 • Poziom 28  
  Jeżeli wstrzymasz się z bólami do jutra, to przejrzę schematy w pracy i dam znać. Do Laserline mam na pewno, ale teraz nie powiem, do jakiego modelu.
 • Pomocny post
  Poziom 28  
  Wysłałem wszystko co mam na PW.
 • Poziom 23  
  Dzięki bardzo Panowie.
  Ale mam jeszcze pewien problem. Kupiłem ten samochód z tym autoalarmem ale nie było syreny, tylko wtyczka z kilkoma kabelkami. Dokupiłem zwykłą syrenę (2 przewody). Włączyłem alarm i na wiązce zmierzyłem miernikiem gdzie pojawia się 12V i tam podłączyłem plus syreny. Alarm działa jak należy ale jest jeden problem.
  W instrukcji jest napisane, że włączaniu i wyłączaniu alarmu (oprócz migania kierunkowskazów jeden raz przy wyłaczaniu alarmu, dwa razy przy włączaniu) powinien towarzyszyć jeden (podczas wyłączania) lub dwa (podczas włączania) sygnały dźwiękowe. Otóż u mnie nie ma tych sygnałów dźwiękowych. Nie wiem czy to tak jest alarm zaprogramowany, czy potrzebna jest specjalna syrena z 2 "głośnikami".
  Czy sygnał alarmowy syreny i sygnał "pikania" podczas włączania/wyłączania alarmu idzie z tego samego "głośnika" w syrenie czy potrzebny jest drugi?
  Martwi mnie ten nadmiar przewodów we wtyczce, w którą podpiąłem syrenę. Jeden z nich zlokalizowalem jako kabel od krańcówki otwarcia maski ale reszta nie wiem do czego. Może był tam jakiś dodatkowy czujnik alarmowy?
 • Poziom 27  
  Prawdopodobnie jest zaprogramowana opcja cichego uzbrajania i rozbrajania.Trzeba to przeprogramować, nie trzeba żadnych dodatkowych głośniów ani syren.Wolne przewody w kostce są z tego względu że była tam syrenka z włanym zasilaniem.