Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukiwane schematy instalacji samochodowych. Pytaj tutaj.

Tom123 26 Paź 2008 19:17 659309 560
    awgan68
    Poziom 1  
    poszukuje schematu całej elektryki silnika i komputera do samochodu chrysler voyager 1996 2,5 TDI , do diesel ,bo znalazłem tu na forum ale do benzyny prosze o pomoc
  • IGE-XAOIGE-XAO
    rico37p
    Poziom 28  
    Poszukuję schematu świateł zewnętrznych do Fiat PANDA 2006rok Pilnie .Dzięki z góry.
    Pawel wawa
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam, szukam wszystkich schematów do HONDA LEGEND ACURA rocznik 1992 ale model 1991 z silnikiem 3.2 benzyna. Interesuje mnie też lokalizacja złącz diagnostycznych.
    kopi2304
    Poziom 1  
    Chciałbym uzyskać schemat lub opis połączenia halogenów do toyoty corolli 2004r. ... prosze pisac na poczte email kopi2304(malpa)o2.pl:cry::cry:
    critu
    Poziom 10  
    Witam, poszukuję schematu instalacji elektrycznej do Audi 80 b3 tdi. Konkretnie zamontowałem w nim silnik od vw passata 1,6tdi. Ale myślę że sama instalacja jest taka sama jak w 1,9.
    amadeusz505
    Poziom 1  
    witam poszukuje schematu bezpiecznikow w ford mondeo turbo disel 1999

Dodano po 2 [minuty]:

problem z radiem nie ma napiecia a nie wiem dokladniektory albo ktore bezpieczniki za to odpowiadaja
    bednar02
    Poziom 10  
    poszukuje schematu układu wtrysków do laguna 95 8v
  • IGE-XAOIGE-XAO
    macaris1980
    Poziom 1  
    witam szukam instalacji seat toledo 1.9 D 1994r e-mail mcaris(malpa)tlen.pl
    kaspery
    Poziom 11  
    Dobry.Przeszukałem całe forum i google i nadal nie mogę znaleźć schematu do kia sportage 2 1998 dohc 2.0 bez imo.W programach Autodata i info-tech nie ma.Jeśli ktoś ma to proszę o wysłanie na kracy1(małpa)o2.pl .Z góry dziękuje.
    123mati
    Poziom 2  
    poszukuje pilnie schemat instalacji do golf II diesel
    123mati(malpa)interia.pl
    damian_23_23
    Poziom 1  
    witam. Ma moze ktoś schemat do audi 80 2.0 16v. Dokładnie chodzi mi o schemat czujnika temperatury cieczy chłodzącej. Bardzo dziekuję za każdą pomoc.
    --==RADZIO==--
    Poziom 10  
    Potrzebuje Opisu wyprowadzeń kabli z wtyczek od licznika (Licznik na 2 wtyczki) GOLF II 1.8 16V Gti .Chodzi dokładnie o przewody od Czujników Ciśnienia .za Wszelką Pomoc dziękuję .e-mail radziordl(malpa)wp.pl :cry:
    JoeCain
    Poziom 1  
    Schematy znajdziecie do pobrania na wielu stronach z torrentami.
    Bugowiec
    Poziom 2  
    wie może ktoś jak podączyć stacyjke w fiacie 126p chodzi mi o te 4 kable który do czego
    kalimus
    Poziom 2  
    Poszukuję schematu instalacji elektrycznej do subaru legacy do 94roku a najbardziej podłączenia silnika z komputerem i stacyjką. PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!!
    Tojo10
    Poziom 11  
    Kia Rio 2001
    Może ktoś zna opis gniazda serwisowego?
    Poszukiwane schematy instalacji samochodowych. Pytaj tutaj.
    zimn
    Poziom 10  
    poszukuje schematu do kia sephia gtx 1.6 rok 95

zimn(malpa)wp.pl
    pozdrawiam
    marek 125
    Poziom 2  
    Potrzebuję schemat elektryki a konkretnie schemat świateł przeciwmgielnych do Renault Megane Clasic.Nie mogę ich uruchomić.
    Prosze o jak najszybsza odpowiedz.
    marek 125
    Poziom 2  
    zbychudy napisał:
    Posiadam schematy Megane! Pw!!

To daj namiary - potrzebuje pilnie tych schematów. pozdrawiam Marek
    Dzeadam
    Poziom 1  
    Witam.
    Potrzebny mi schemat instalacji elektrycznej Opla Agili 2001, 1,2
    Za pomoc z góry dziękuję.
    kiko_tychy
    Poziom 15  
    witam . poszukuje schematu wiazki z wtrysku passat b3 mono motronic 1.2.1 lub 1.2.3

oraz
    schemat do passata b2 gaznik
    dexx-x
    Poziom 11  
    Witam.
    Poszukuje bardzo schematu elektrycznego do Mitsubishi Lancera 1.5 GLX 87 rok. lub do Colta mniej wiecej w tym wieku

Jakby ktos mial to prosilbym o podeslanie na mala dexx-x(malpa)go2.pl
    roman302
    Poziom 2  
    Witam !!
    Poszukuje pilknie schematu instalacji elektrycznej do volkswagena passata B3 1.8 kod silnika KR 16V z 1991 roku.
    Dokładnie to potrzebóje ABS , ELEKTRYCZNE USTAWIANIE REFLEKTORÓW , CENTRALNEGO ZAMKA , PODŁONCZENIE WSZYSTKICH CZUJNIKÓW NA SILNIKU I W KOMORZE SILNIKOWEJ , PODŁONCZENIE WSZYSTKICH KOSTEK, PRZEKAŹNIKÓW BEZKIECZNIKÓW CAŁEJ SKRZYNKI BEZPIECZNIKOWEJ I GŁUWNEJ INSTALACJI .
    chamer
    Poziom 1  
    poszukuje schematu i pinologi czarnej kostki licznika sprinter 312 2.9d.walek62(malpa)wp.pl
    melor
    Poziom 1  
    pilnie poszukuje schematu inststalacji elektrycznej silnika 1.8l DOHC 16v (z VW golf mk2) z góry bardzo dziękuje za odp!!