Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
MetalWorkMetalWork
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukiwane schematy instalacji samochodowych. Pytaj tutaj.

Tom123 18 Sep 2014 15:51 668741 561
    akv
    Level 9  
    Witam
    Renault Clio III 2006 r, 1.5dci - Poszukuję opisu pinów zasilających i masowych sterownika, ponieważ nie ma komunikacji ze sterownikiem silnika.
    Sterownik Delphi, 3 wtyczki.
  • MetalWorkMetalWork
    wiktor.w
    Level 1  
    Witam
    Potrzebuję schematy elektryczne do VW Transportera T5, 2012r. 2.0 TDi 140 KM
    Slavomir_
    Level 8  
    Witam poszukuje schematu instalacji a dokładniej od komputera do silnika AUDI a4 rok 05 silnik 2.0 turbo 200KM : moja przypadłość to samochód nie chce odpalić na kompie pokazuje uszkodzone 4 wtryskiwacze ( nie dostaje paliwa , jak psikne plakiem to auto normalnie odpali ) z góry serdecznie dziekuje
    alex4you
    Level 10  
    Poszukuje schematu instalacji poduszek powietrznych (głównie bocznych) lancia lybra 2,4 jtd SW
    Dodatkowo przydałby się schemat nagłośnienia systemu Boose w tej Lanci.

Za pomoc z góry dziękuję.
  • MetalWorkMetalWork
    slawarek
    Level 16  
    Witam.
    poszukuję schematu lanci kappa 2.4 td na pompie vp37 bosch, spaliła się elektryka i teraz nie wiem co do czego podłączyć.
    siuch5
    Level 9  
    Poszukuję schematu renault laguna 1.9dti rok1999
    nosio2
    Level 14  
    Witam pilnie poszukuje schematu elektrycznego silnika 3.0 v6 benzyna chlysler voyager 2000r głównie chodzi o wiązkę silnik sterownik mile widziana pinologia złącza sterownika.
    rolczyk222
    Level 10  
    Poszukuje schematu do samochodu Opel Astra III 1.7 CDTI Kombi 2009 rok . Sprawa pilna . Jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuję.
    luka0
    Level 8  
    Witam.

Chciałem się dowiedzieć, czy są gdzieś dostępne schematy do Premium DXI?
    Do DCI wiem, że były i gdzieś kiedyś się spotkałem z nimi, natomiast do DXI nie mogę znaleźć.
    Ewentualnie czy są duże różnice w wiązkach elektrycznych między DXI, a DCI, zwłaszcza jeśli chodzi o wyposażenie kabiny?

Mogą być też numery przewodów elektrycznych.
    pitoos
    Level 1  
    Szukam schematu elektryki do Caddy 1.9TDi z Klimą . silnik ALH .Pilne pitoos(malpa)poczta.fm
    mjecio
    Level 9  
    pavulon wrote:
    Witam, poszukuję schematów elektrycznych do Opla Combo 2001 (C) z silnikiem benzynowym 1.6 8V - Z16SE

p.kalinowski(malpa)proinstel.pl

dolaczam sie do prosby, jesli ktos ma to serdecznie bym prosil o podeslanie. pozdrawiam
    oreiro2
    Level 1  
    Poszukuje schemat elektryki do Renault Megane 1.9 D na pompie Lukasa, szczególnie połączeń EGR.
    Jack121
    Level 9  
    Witam poszukuje schematu instalacji opis bezpieczników i przekaźników do Iveca 35-12 z 1996r. Z góry dziękuje
    apollo13
    Level 11  
    Witam , poszukuje schemat instalacji elektrycznej do mini cooper s 2007
    pootietang
    Level 10  
    Potrzebuję schemat elektryczny do Primery P12 1.8 2004. Problem ze światłami więc ten dział najbardziej mnie interesuje.
    pootietang(malpa)onet.eu
    razniak90
    Level 10  
    Witam.
    Poszukuje schematu elek. do VW POLO 2005 ROK Z 1.4 TDI
    Adam_Zdanuk
    Level 2  
    Witam,
    poszukuję schematu instalacji elektrycznej (przynajmniej kolumny kierowniczej) do Kia Picanto II (TA), 2011, 1.0

z góry dziękuję
    Navi01
    Level 8  
    Witam,
    potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do Daewoo Espero 1.8 1997 rok
    pozdrawiam
    sklupi
    Level 9  
    Witam potrzebuje schemat elektryczny wycieraczek ducato 2004 r
    ko-maro
    Level 2  
    Witam, Poszukuje schematu instalacji elektrycznej do ducato 1.9d 1997rok
    Błagam pilne. Przełożyłem padnięty silnik 1,9d z 1994 na 1.9 z 1997. Tak się pechowo składa że calutki silnik ma dosławnie wszystko inaczyj.. Inne wtyczki inne kable
    qnop
    Level 2  
    Witam, poszukuje schematu ECU renault clio 2 ph2 1.9 Dti 2001r (chodzi o sygnał spalania)
    autoel
    Level 25  
    Aveo rok 2008 1,4 16V ecotec, potrzebna rozpiska(schemat zasilań ECU,kolor kabli,cokolwiek) żeby sprawdzić dokładnie zasilania, brak schematu w moich zasobach,pomożecie?
    Tomek Leszczynski
    Level 15  
    Renault Master 2.5 2009 potrzebny schemat zasilania sterownika silnika albo pinout
    Soplica00
    Level 2  
    Witam, poszukuje jakiegoś schematu instalacji do Passata b5 z 98' roku, dokładnie chodzi mi o czujniki abs na przodzie. Musze podłączyć wyjścia obu czujników do 26 pinowego złącza biegunowego nawigacji MFD.
    msk85
    Level 11  
    Witam
    Peugeot 206+ rocznik 2009
    silnik 1,4HDI (DV4TD / 8HZ)

Poszukuję schematu instalacji elektrycznej (klimatyzacja manualna oraz silnik). Chcę dokończyć po poprzednim właścicielu montaż manualnej instalacji klimatyzacji.

Więcej informacji przedstawiłem w temacie:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3222674.html

Serdecznie dziękuję za pomoc!!!
    gracus7
    Level 26  
    WItam
    Poszukuję schematu połączeń VW T5 1,9 tdi z 2004 lub 2005 roku
    Mam moduł komfortu, body moduł, silowniki i zamki z instalacją w drzwiach od jednego auta i teraz chcę to podłączyć .
    Savek
    Level 15  
    Witam,
    Poszukuje całego schematu elektrycznego P207 z 2008 roku. Jeżeli nie ma czegoś takiego, to na chwilę obecną potrzebuję opis wyjść (głównie złączki) w skrzynce bezpieczników pod maską (na prawo od akumulatora).
    Mogę odwzajemnić się publikacją serwisową do C3
    Z góry dziękuję za pomoc
    Sławek