Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki alarm do Audi 80 b4 cena myślę że 100-200zł. ?

kompres 07 Sty 2007 13:20 950 0
  • #1 07 Sty 2007 13:20
    kompres
    Poziom 1  

Jako ze jest to mój pierwszy temat założony na tym forum chciałbym sie z wszystkim przywitać.
    Proszę o poradę dot. zakupu alarmu. Alarm ma być do Audi 80 b4 w której jest juz zamek centralny, ale nie na pilota, oraz oryginalny alarm, a wiec alarm ma być bez żadnych siłowników itp.
    Dobrze jakby był któryś z tych z kluczykami sprężynowymi w zestawie bo mam jeden także i tak trzeba by dorobić, oraz własną syrenkę, a cena myślę że 100-200zł.
    Na oku miałem np. http://moto.allegro.pl/item152590387_alarm_pilot_scyzoryk_bagaznik_komfort_od_ss.html
    Z góry dziękuje!
    Pisownię niektórych postów koryguję sam, jednak nie jest to moim obowiązkiem.
    Posty nie spełniające tych kryteriów będą usuwane do "Kosza".
    W przypadku nie podporządkowania się moim zaleceniom temat zostanie zamknięty wraz z konsekwencjami regulaminowymi!

Ps. Proponuję przed wysłaniem postu nacisnąć przycisk "Pisownia".
    TONI_2003

Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:

Jako ze jest to mój pierwszy temat założony na tym forum chciałbym sie z wszystkim przywitać.
    Proszę o poradę dot. zakupu alarmu. Alarm ma być do Audi 80 b4 w której jest juz zamek centralny, ale nie na pilota, oraz oryginalny alarm, a wiec alarm ma być bez żadnych siłowników itp.
    Dobrze jakby był któryś z tych z kluczykami sprężynowymi w zestawie bo mam jeden także i tak trzeba by dorobić, oraz własną syrenkę, a cena myślę że 100-200zł.
    Na oku miałem np.RTX PROTECTOR AS1 Z gory dziekuje za podpowiedz.

Dodano po 2 [minuty]:

Na oku miałem np. RTX PROTECTOR AS1 Z góry dziekuje za podpowiedz.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo