Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dialer triskel, telefon się wyłącza, błąd 00 i 09.

07 Sty 2007 12:02 1268 6
  • Poziom 16  
    Witam mam problem z tym modułem. Polega on na tym, że moduł każdorazowo wyłącza telefon. Dodam również ze na karcie sim pojawia sie TRISKELerr i czasem pod ta jest zapisane 00 a czasem 09. Co oznaczają te błędy i dlaczego telefon sie wyłącza ?? Bez modułu telefon działa normalnie.
  • Poziom 10  
    Mam podobny problem z modułem. Po uruchomieniu wyłącza mi telefon. Dzieje się tak chyba tylko na ustawieniach z własnym programem. Jeśli mam wpisany automatycznie tylko program fabryczny chyba się nie wyłącza. Mało tego - zauważyłem, że jak wpiszę na SIMa własny program to kopiuje się w miejsce fabrycznego, no i się telefon wyłącza. Błędu żadnego nie pokazuje. Pisałem mailem do Triskela dwukrotnie, aby dowiedzieć się co robić z tym problemem dalej - mam jeszcze gwarancję, ale niestety nikt nie ma przyjemności odpisać mi w tej firmie. Chyba sobie zadzwonię i pogadam.
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Nie wiem z jakiego okresu macie te moduliki. Bawiłem się w swoim czasie tym sprzętem i wiem, że pierwsze wersje miały ładowarki napięciowe i to było przyczyną wyłączania się telefonu. Siemensy mają zabezpieczenie napięciowe i po przekroczeniu pewnego progu napięcia w celu ochrony własnej elektroniki wyłączają się. Tak mi powiedział producent. Koło jesieni 2006 wprowadzili ładowarki prądowe tzn. napięcie ładowania jest stałe, a prąd wraz z naładowaniem akumulatorka się zmienia (zmniejsza). Problem z wyłączaniem telefonu od tego czasu zniknął.
    Kolejny temat to błędy w triskelerr. Po podłączeniu telefonu i zasileniu tego modułu musi tu być wartość 00. Jeśli jest co innego (nie ważne jest dla nas co) to oznacza, że jest nieprawidłowa komunikacja między telefonem, a modułem. Najlepiej wyczyścić złącze telefonu. Nie jednym takim się bawiłem i zawsze pomagało.
  • Poziom 16  
    wiec firma triskel to bardzo porzadna firma moj problem zostal rozwiazany natychmiast, skontaktowalem sie z nimi i odrazu zaprponowali wymiane na nowy ( z wtyczka do podlaczenia do telefonu zamiast baterii ) i generalnie przedmowca ma racje powod byl doklandie taki jak to opsial pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Usilnie próbuję skontaktować się z firmą Triskel przez maila i telefonicznie i niestety ta porządna firma nie raczy odbierać telefonów ani odpisywać na maile. Nic z tego nie rozumiem, a moje urządzenie leży i czeka na radę zamiast strzec samochód.
  • Poziom 11  
    Witam sorki że tak się podłaczam ale też mam problem z kontaktem z tą firmą kupiłem dialer na allegro i nie mogę się ani dodzwonić ani nikt mi nie odpowiada na maile dzwonie pod nr 022 213-82-32 jeśli ktoś z was ma jakieś inne namiary bardzi proszę o podanie bo mam do zainstalowania alarm a niestety jestem uziemiony a klient mnie naciska Z góry dziękuję