Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DAEWOO LANOS- WYOSKIE OBROTY

07 Sty 2007 12:58 3012 2
  • Poziom 12  
    Witam
    Mam nielada problem z Daewoo Lanos (02r.)... Od dłuższego czasu samochód działa na wyokich obrotach... Drugi problem to wentylator gdy samochód sie na grzeje i stoi nie ząłącza się... sprawdzałem wszystkie pprzewody niby popodłączane...
  • Poziom 21  
    Jaki to silnik ? może to zabrzmi śmiesznie czyszczenie lub wymiana nastawnika wolnych obrotów tylko trzeba zachować wstępne ustawienie albo nieszczelnośc układu dolotowego
    odnośnie chłodzenia to sprawdz bezpiecznikF 19 bo sterowanie masą jest z układu ECC
  • Poziom 14  
    Co do wolnych obrotów to proponuję dokładne czyszczenie silnika krokowego zbiera się tam coś w rodzaju gęstego oleju i skutecznie blokuje przepływ powietrza ja mam Lanka 1.5 16V i ostatnio to przerabiałem, zobacz też złączki które są w komorze silnika przy mc personie po lewej stronie, rozłącz je i popryskaj kontaktem, potem na ZIMNYM SILNIKU odłącz minus na AKU na około 5min i zaprogramuj obroty biegu jałowego,a tak poza tym to zarejestruj się na http://lanos.autokacik.pl/ ,Lanosiarze ci pomogą.
    Co do wentylatora to zobacz czy ECU załącza przekażnik wiatraka chłodnicy o bezpieczniku nie wspomnę .

POZDRAWIAM