Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odtwarzaniem filmu:(

03 Wrz 2003 13:41 1648 10
  • Poziom 10  
    Sciagnolem z sieci film na ktory poilowalem od dluzszego czasu, wreszcier jest!! udalo sie ale....
    Podczas odtwarzania pierwsze klatki filmu wyswietlaja sie normnalnie aby w pewnym momencie zaytzrymac sie calkowice. Sciezka audio odtwarza sie normalnie. Probowlem wszelkich mozliwych codecow , i playarow i dalej nic.
    Czyu ktos moze mi powiedzec jak temu zaradzic???
    Film jest skompresowany kodekiem DIvX
  • Poziom 42  
    A jeśli przewiniesz dalej niż te "felerną" klatke to działa OK? Jeśli tak do doinstaluj antifreez`a.
  • Poziom 22  
    jak jest spiepszony film to juz nic nie zrobisz, nawet playerem ktory niby ma omijac takie akcje. A u kumpla sprawdziles czy mu tez zacina ?
  • Poziom 12  
    miałem to samo, pomogła upgrade divixa do wersji 5.0.5
    a jesli to spierniczony plik, to możesz przekompresowac go przez Virtualdub'a w trybie 'direct stream copy' to może naprawić, jeśli uda mu się wczytać plik.
  • Poziom 28  
    Spróbuj przepuścić go przez DivFix. Jeżeli film jest jakimś nowym hitem, to można się spodziewać wersji Workprint kodowanej DivXem 2.0 (miałem tak parę razy).
  • Moderator Samochody
    Jeśli to nowy film i zatrzymuje się po pierwszej klatce to wymaga DivX 5.05, jeśli zatrzymuje się gdzieś w trakcie to może pomóc wspomniany DivX AntiFreeze. Jeśli plik jest poważniej uszkodzony powinna pomóc rekompresja VirtualDub'em (Fast Recompress). Direct Stream Copy raczej nie pomoże, bo nie ingeruje w kopiowane dane (jak sama nazwa wskazuje - bezpośrednie kopiowanie strumienia), jedyne na co pomoże to błędne indeksy ale AF też sobie z tym poradzi.
  • Poziom 26  
    Nic nie napisales o kompie.... jakiego masz??
  • Poziom 11  
    Jakiego programu używasz do odtwarzania? Spróbuj VPlayera (freeware)
  • Poziom 11  
    Spróbuj też aplikacji, która nazywa sie TSUNAMI
  • Poziom 28  
    DivFix ma coś takiego jak opuszczanie zwalonych klatek. Zaznacz to i powinno być ok.
  • Poziom 10  
    przepraszam za brak odpowiedzi,
    Sprawa sie wyjasnila, byla to kwestia kodeka.
    DivX5.05 + kombinacja innych juz nie pamietam nawet jakich.
    Ale dziala:)
    Dzieki za sugestie