Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w wyborze dobrej zmywarki 2008.

Jachu VU 16 Gru 2008 18:00 863515 965
    tomjey
    Poziom 16  
    ja w koncu kupilem electroluxa esf 63020 i spisuje sie niezle. Problem jest jednak w tym ze w zestawie ktory przyszedl ze sklepu internetowego nie bylo karty gwarancyjnej a jej numer potrzebny jest do wpisania na kuponie ktory przedluza gwarancje do 5 lat. Czy spotkaliscie sie z brakiem karty w waszych zmywarkach, czy to normalna rzecz u electroluxa? Wszystkie instrukcje i informacje o gwarancji są w stu jezykach tylko samej karty nie ma. Co z tym poczać? Do sklepu nie ma szans sie dodzwonic, taki juz jego urok.
  • Osprzęt kablowy
    patryk0402
    Poziom 11  
    Prawdopodobnie przyślą ci poczta, ja miałem tak z indesitem, przez to nieprzedłuzyłem sobie gwarancji, bo doszło do mnie tak około miesiac po zakupie :/
  • Osprzęt kablowy
    Jan_Werbinski
    Poziom 32  
    Głowica do mycia blach jest chyba bez sensu. Nie posiadam takiej, ale do mojej zmywarki Bosch 60cm wkładam na raz cztery pełnowymiarowe blachy - dwie na górę i dwie na dół. I myją się bez problemu!!! Z głowicą w droższych modelach można myć (wg instrukcji) tylko dwie blachy.

Filtr czyściłem tylko raz, ponieważ tak zaleca instrukcja, ale to nie jest potrzebne i już nie czyszczę wogóle. Prawdopodobnie mam samoczyszczący.
    asmo_rybnik
    Poziom 2  
    proszę o porade chciałbym kupic zmywarke (mus to 45cm) iżeby była cicha i znalazłem FRANKE DW 410 IA 3A, lecz bardzo dużo słyszałem o boschu więc może coś z tej firmy polecacie?
    marivs
    Poziom 17  
    Od ponad roku użwam 45cm Amicę ZWA 6428 I i mimo swoich 47dB jedyne co słychać do delikatne pobieranie czy też szum wody podczas pracy a tak jest praktycznie bezgłośna.
    Oczywiście każdy swoje chwali ale póki co nie mogę narzekać na ten wybór. Czasami stojąca przy zmywarce lodówka Whirlpoola wydaje z siebie głośniejsze dźwięki.

Ciąg dalszy.