Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pad do Playstation a USB

Kalinkton 07 Sty 2007 21:14 4353 8
  • #1 07 Sty 2007 21:14
    Kalinkton
    Poziom 9  

Wiem ze istnieje przejscowki z wejścia PlayStation na USB ale kosztują ok 35 zł i musiał bym czekać długo az mi przyślą.
    Wiec moje pytanie brzmi czy mogę sobie odciac ta koncowke z Pada i połaczyc kable z kablem USB tak bezposrednio bez przejsciowki? Czy to w ogole jest mozliwe? :?:

PS w ogole sie na tym nie znam wiec sory jak by to było jakies glupie pytanie .

Dodano po 22 [minuty]:

heh ale Cie moderator zjechał :D:D

własnie trudno jest znaleźc gdzies taka przejsciwke w moim miescie nie ma nigdzie byłem juz chyba w kazdym komputerowym.

Sa po 30 zł bo szukałem na allegro. ale po co wydawac hajs i czekac jak moge sam zrobic. moze akurat sam podołam to zrobic :D:D

prosze mozcie mi :) tylko wytłumaczcie tak jak najłatwiej a nie tylko jakis schemat ze ja nic nie zrozumiem

pozdro wszyscy :D:D

• #2 07 Sty 2007 21:43
    K!lleR
    Poziom 39  

Samo odcięcie nic koledze nie da. Potrzebny jest niestety konwerter. Można zrobić samemu, ale koszty będą większe nisz zakup nowego, no i oczywiście minimum wiedzy elektronicznej. Mniemam iż chodzi o to ?

Pad do Playstation a USB

• #4 07 Sty 2007 22:08
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kalinkton, czy kolega dostrzega subtelną różnicę między USB a LPT?

• #5 07 Sty 2007 22:34
    Kalinkton
    Poziom 9  

pierwsze slysze co to LPT. powtarzam jestem laikiem. i prosze o pomoc i o jak najprostrze wyjasnienie:D

• #6 07 Sty 2007 22:37
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kolega szuka możliwości podłączenia pada z Playstation do portu USB komputera PC, a sam wskazuje artykuł dotyczący mozliwości podłączenia takiego pada do portu drukarki komputera PC. To nie są te same porty, kolego. Pytanie pomocnicze: czy kolega ma w swoim komputerze (o którym nic nie wiemy) port drukarki?

• #7 08 Sty 2007 16:28
    Kalinkton
    Poziom 9  

nie mam takiego wejscia do drukarek. To jest to samo wejscie co było w starych joystickach? bo mam taki stary i nie mam takiej wtyczki zeby go podlaczyc. No i drukarke mam tez na USB. wiec nie mam takiej wtyczki.
    Dlatego chce miec na USB
    Pozdro

• #8 08 Sty 2007 16:54
    K!lleR
    Poziom 39  

Więc tylko konwerter kolegę ratuje.

• #9 08 Sty 2007 18:12
    Kalinkton
    Poziom 9  

Jaki konwerter? Pisał juz K!lleR

Cytat:
    Potrzebny jest niestety konwerter. Można zrobić samemu, ale koszty będą większe nisz zakup nowego, no i oczywiście minimum wiedzy elektronicznej. Mniemam iż chodzi o to ?

czyli nici z tego zeby samemu zrobic ten kabel? Lub sie nie opłaca samemu robie nie ?

POMOZE MI KTOS?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME