Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wincor Nixdorf BA72A-LC-display/touch - uruchomienie

07 Sty 2007 23:26 5050 2
 • Poziom 12  
  Witam, niedawno kolega podrzucił mi w.w. monitor żeby go jakoś rozszyfrować. Szukam i nic nie mogę znaleźć na jego temat. Gdyby ktoś posiadał informacje na jego temat (np. schemat, itd), byłbym wdzięczny. Przypuszczam, że do jego odpalenia potrzebna jest jakaś karta, tylko jaka? Może idzie podłączyć komputer wykorzystując któreś złącza?
 • Spec od monitorów
  Ekran 12.1" LCD, VGA, monochrom, 640x480 - 1024x768 XGA (Native Resolution 800x600). Stosowany w kasach, restauracjach (potrzebny specjalny terminal, oprogramowanie i klawiatura).
  Czy do czegoś przydatny? Poczytaj o terminalach POS i wyciągnij wnioski. Ponieważ ma wejście VGA, można podłączyć bezpośrednio pod PC/Laptop.
 • Poziom 12  
  Przypuszczam, że do wykorzystania funkcji dotykowych monitora potrzeba specjalnego oprogramowania. Chodzi mi tylko o podłączenie jako zwykły monitor. Tylko jak?

  Znalazłem coś takiego,
  gdzie na 51 stronie podany jest rozkład pin z opisem. Może ktoś wie, czy idzie to podłączyć tak, aby dało się go używać jako zwykłego LCD. Dodam też, że to nie jest VGA, tylko SVGA.

  Z tego, co napisano >tutaj< wynika, że nie można podłączyć tego monitora przez zwykłe wejście grafiki na karcie. Podobno można przez DVI, ale co to jest DVI?