Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siłownik M.M.T? Wyłamane zaczepy. Które kabelki gdzie podłączyć?

08 Sty 2007 18:00 902 2
  • Poziom 10  
    Kupiłem samochód Punto I z zamontowanym Auto-alarmem (no name) i centralnym zamkiem. Pech chciał że przy jednym z siłowników wyłamały mi się zaczepy. Chcąc wymienić go na nowy mam dylemat który przewód do którego. Stary siłownik jest Marki M.M.T ( z 08.94) i posiada dwa szybkozłącza. Przy pierwszej kostce są dwa przewody ( czerwony i niebieski) a przy drugim są trzy przewody (czarny, fioletowy i brązowy). Przy nowym siłowniku kolory przewodów to: zielony, brązowy, czarny, biały, niebieski.
    Proszę was o pomoc w tej sprawie ponieważ nie chce zepsuć sterownika centralnego zamka lub czegoś innego
    Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam :D
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Czerwony i niebieski to przewody do silniczka. Musisz podłączyć je do zielonego i niebieskiego w nowym. Uznaj kolejność za dowolną (chwilowo). Załącz alarm pilotem i zobacz, czy "chodzi" tak samo jak pozostałe. Jeżeli na odwrót, to zmień miejscami zielony i niebieski. Czarny podłącz do czarnego a pozostałe dwie pary połącz także chwilowo jak uważasz. Jeżeli przy próbie zamknięcia auta pilotem lub kluczem siłowniki będą skakać, to zamień miejscami biały i brązowy.
  • Poziom 10  
    mr-perch dzięki za pomoc. Zrobiłem ten siłownik i działa jak ta lala.