Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Złe wydruki z drukarki HP deskJet 710C

08 Sty 2007 21:10 1884 15
  • Poziom 11  
    Witam, mam taki problem, podczas drukowanie tekstu ze zdjęciem drukarka zaczyna drukować zarówno tekst jak i zdjecie z cieniem (trudno to jakos inaczej nazwac), sprawdzalem wszystkie ustawienia i probowałem juz chyba wszystkiego i nic nie pomaga, dlaczego tak sie dzieje???
    dodam ze jezeli drukuje sam tekst to wszystko jest ok.
    Z góry dziekuje za pomoc
  • Spec od drukarek
    Czy to jest związane ze zmianą (na wyższą) jakości drukowania przy tekście ze zdjęciami, czy też tak się dzieje przy każdej ustawionej jakości, gdy tylko łączysz tekst z grafiką?
  • Poziom 11  
    Jak drukuje w trybie oszczednosciowym to wszystko jest dobrze (oczywiscie jakos nie jest najwyzsza), ale jak tylko zmienie na tryb normalny albo niestandarowy to wtedy sie tak dzieje
  • Spec od drukarek
    Kartridże są świeże czy regenerowane? Mi taki objaw kojarzy się z zużytymi dyszami. Ale przede wszystkim, wyczyść styki na kartridżach i w karetce - jeśli coś źle łączy, też może powodować takie zakłócenia.
  • Poziom 11  
    Temat poprawiony, przepraszam za złamanie regulaminu, na przyszłosć bede sie bardziej starał.
    A co do kartrizdze to akurat te od kolrowego sa orginalne zobacfze te dysze i dam znac. Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    A czy próbowałeś wyrównać głowice?
  • Poziom 11  
    probowalem i nic to nie dalo, wszystko wyglada na dobre ale problem nadal wystepuje
  • Poziom 9  
    Przeinstaluj jeszcze raz sterowniki. Najlepiej ściągnij z serwisu HP
  • Poziom 11  
    ale przeciez mam orginalne sterowniki tylko w sumie niby nie pod XP ale czytalem na forum ze nie ma pod XP sterownikow od tego modelu
  • Poziom 21  
    Kolor napisałeś, że masz oryginalny - a czarny?
  • Poziom 11  
    czarny jest zamiennikiem firmy Lambda, wiec mysle ze jest pożadny :)
  • Poziom 13  
    Sprobuj wydrukowac tekst i zaznacz w opcjach zeby drukowal tylko kolorem. Prawdopodobnie rowniez bedzie blado tak jak piszesz. Sterownik 710c pod xp jesli drukuje czarny tekst oraz jakies kolorki na jednej stronie to robi to wszystko tylko pojemnikiem z tuszem kolorowym. Jsli kolor masz kiepski to dzieje sie tak jak piszesz. Pod 98 i 95 tekst byl drukowany zawsze czarnym a kolor kolorowym. Prawdopobnie sterowniki z hp.com nic nie zmienia i fakt ten rowniez da o sobie znac drukujac wszystko kolorem.
  • Poziom 11  
    No to jednym słowem za dużo się nie da zrobić???
  • Poziom 13  
    .no chyba ze znajdziesz w necie jakis "swiezy" sterownik
  • Poziom 2  
    Proponuję poeksperymentować z trybami druku. Mój canon 630 przy nowym sterowniku do XP drukuje czarnym tuszem dopiero jak mu ustawię
    papier wysokiej rozdzielczości. Pod starym sytemem pracował idealnie.
  • Poziom 11  
    Oki, nie mam wyjscia, musze eksperymentowac :)