Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z centralą alarmową DSC 585

Levisfan 03 Wrz 2003 21:44 2348 6
  • #1 03 Wrz 2003 21:44
    Levisfan
    Poziom 10  

Czy ktoś wie dlaczego nie działa opóźnienie na pierwszym wejściu centrali? Parametry lini i czasy systmowe zaprogramowałem. Kable sa oki.

0 6
  • #2 03 Wrz 2003 22:14
    Henry(k)
    Poziom 30  

Oglądam instrukcję i tak możliwości jest kilka. Może ustawiłeś tą linię jako szybką a może usunąłeś opóźnienie [*]+[9]...

0
  • #3 03 Wrz 2003 22:22
    elektryk
    Poziom 42  

A może linia jest opóźniona warunkowo albo włączasz centralke z pominieciem opóźnienia *9[kod]?

0
  • #4 03 Wrz 2003 23:31
    Levisfan
    Poziom 10  

OKs, Wyjaśnij mi o co chodzi z tym kodem *9 - mam podac to przed kodem uzytkownika?
    Wczesniej centralka byla zazbrajana bez *9 ....

0
  • #5 03 Wrz 2003 23:40
    elektryk
    Poziom 42  

Cetralke można uzbroć na 3 sposoby:
    *0 lub kod (wyjść przez linie opóźnioną)
    Normalne uzbrojenie alarmu, np jak wychodzisz z domu.
    *0 lub kod (nie wychodzić przeze linię opóźnioną)
    Uzbrojenie alarmu ale linie oznaczone w konfiguracji jak wewnętrzne są nieaktywne, np jak zostajesz w domu na noc i ktoś ma jeszcze wrócić do domu i mieć szanse wyłączyć kod
    *9 [kod]
    Linie opóźnione stają się natychmiastowymi a linie wewnętrzne nieaktywne, np zostajesz w domu na noc i nikt ma juz nie wracać.

Jeśli nie uzbrajasz *9[kod] tp powinny działać bez problemu wszystkie opóźnienia, (pod warunkiem że je dobrze skonfigurowałeś ;))

0
  • #6 03 Wrz 2003 23:59
    Levisfan
    Poziom 10  

uzbrajam bez *9, linie zaprogramowałem na opóźnioną 1. Czasy na wejscie i wjście zaprogramowałem. Zazbrajając odlicz czas bez problemu natomiast gdy wchodze nie odlicz czasu na wejście i natychmiast wchodzi alarm. Masz pojecie gdzie może być muka? :?

0
  • Pomocny post
    #7 20 Sty 2006 22:06
    zaba101
    Poziom 2  

nie wiem czy dobrze studiowaleś instrukcję, ale te centrale przez 1 minutę po czasie na wyjście nie dają opóżnienia. poczekaj 1 minute i dopiero narusz linię opóżnioną hej

0