Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie do uzytkownikow Smart-clipa oryginalnego.

09 Sty 2007 09:50 1008 7
  • Poziom 21  
    Witam. jak w temacie smart-clip dzialal bez zarzutu smartmoto flashowanie unlock po TP bez problemow clip lamal loki w starych modelech tez bezproblemu do puki nie przyszlo zrobic z v300 gnie za kazdym razem byla czerwona dioda i nie lamal locka. Bateria na full kabel docisniety i niestety mruga mruga i czerwona. pomyslkalem ze moze kabel( mimo iz na nim flashowalem i jest ok) na innym to samo i potem nastepujaco t722 nie zsrobil e398 nie zrobil v600 nie zrobil na 3 kablach niec sie nie zmienia ale!!!!! na kablu do c550 ida wszystkie stara v3 c650 wogule ida kazde. czy jest mozliwe, ze Clip jest uszkodzony ??? gdy tak mialem w tych motach jak c650 ze nie chcial zejsc to robilem z podpieta ladowarka i zchodzil natomiast w tych jak e398 nie mam pojecia juz zgluplem jak zdrjac ytego smoka i wchodzilem recznie w boota i cudowalem na wszelkie strony. Zastanawiam sie czy nie odeslac na gwarancje ale wczesniej sie upewniam czy moze ja robie cos nie tak ale co ????

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    stawiam na zasilacz, ktorym zasilasz klipa...
  • Poziom 21  
    sprawdzalem na innym zasilaczu to samo
    a wersie mam 2.26 i bez scarda podobno to przez ten update tak sie krzaczy.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    potwierdzam to co napisał kolega po dpdacie są problemy ;/
  • Spec od GSM
    Moze nie tym razem, ale byly przypadki na serii ''Cxxx" np. kiedys czekalem na nowe update bo w jakiejs aktualizacji skopali obsluge paru medeli.

Jednak teraz po zastrzyku pieniedzy z smart-card, problemow z update nie bedzie - co pare dni aktualizacja.