Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Medion MDSP150 z nwigacją GPS+APARAT+PALMTOP

09 Sty 2007 10:08 2907 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Czy ktoś posiada model Mediona MDSP150?
    Mam zamiar zakupić takiego fona i chciałbym otrzymać jakieś opinie o tym telefonie. Jakość wykonania, czy można wgrać język polski, jak działa nawigacja, czy są jakieś problemy. Odczucia ludzi które to mają lub miały.

http://www.allegro.pl/item3756749_wypasiona_z_nwigacja_gps_aparat_palmtop_mapy_256.html

Pozdrawiam wszystkich.

Moderowany przez _PREDATOR_12:03 4.04.2008:

Tu nie jest Allegro bis!
    :arrow: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3733177#3733177
    Następne będzie ostrzeżenie!

• Poziom 10  
    Moja opinia daruj sobie !! I to szczera jak cholera !!

Moderowany przez _PREDATOR_12:05 4.04.2008:

Kolega zapracował sobie na ostrzeżenie!

• Poziom 11  
    ja mam dwa sprzęty mediona,
    monitor lcd i nawigacje 96800, chwale sobie tą markę, nie mam z nią żadnych problemów
  • Poziom 21  
    O, ale wynalazek. Takiego jeszcze nie widziałem. Nie wiem czemu kol sikor00 zainteresował sie tym gadżetem. Bynajmniej dobrze że pytasz przed zakupem. W smartfon-ach najważniejszy jest procesor, w tym Medionie jest procesor ntel® PXA 262 200 MHz CPU. To padaka jakiej dawno nie widziałem. Jak chcesz kupić sobie jakiegoś fajnego smartfon-a polecam np: HP iPAQ HW6910/6915 lub QTEK 9100 znany jako SPV M3000 (INNE NAZWY: XDA MINI-S / HTC WIZARD). Mediona sobie odpuść. Pzdr
  • Poziom 15  
    Witam.
    A Ja akurat uważam, że za takie pieniądze nic lepszego się nie kupi i szczerze polecam !!!
    Bardzo dobre i uniwersalne urządzenie:
    -Smartphone z kartą pamięci na wierzchu
    -Tri Band GSM
    -Aparat
    -Kamera
    -Wyświetlacz 2,2", 176x220, 262 tys. kolorów
    -Odtwarzacz MP3, MP4
    -Nawigacja GPS
    -Zasilacz, zestaw słuchawkowy, odbiornik GPS ...
    Cała masa oprogramowania do Windows Mobile for Smartphone:
    -Gry
    -Edytory tekstu, Arkusze Kalkulacyjne, Prezentacje ...
    -Nawigatory GPS
    -Odtwarzacze - Filmy, Muzyka, Dyktafony ...
    -...
    Procesor, jak na takie urządzenie jest akurat bardzo wydajny i wystarcza w zupełności.
    Urządzenia, które akurat wymienił kolega xxxpiniuxxx, należą do innej kategorii - Palmtopy z Telefonem i nie należy ich porównywać ze SmartPhone'm, poniekąd.
    Poza tym, jest to samo, co Mio 8870 i Sagem myS-7 (mogą różnić się systemem operacyjnym - Savaje to faktycznie porażka). Nokie czy SE, o podobnych możliwościach są znacznie droższe, mają mniejszy ekran, wolniejszy procesor, inny system operacyjny ...
    Na elektrodzie można znaleźć spolszczenie do MDSP150 i uruchomić na nim TomTom Navigator'a - działa, gada i nawiguje bez problemów.