Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z drukowaniem HP 940

09 Sty 2007 10:47 920 6
  • Poziom 11  
    Witam. Mam problem z wydrukiem na drukarce HP 940. Drukuje nierówno tzn. zaczyna drukować dobrze ale póżniej tak jakby gubiła ustawienia kalibracji. Nie może też wydrukować poprawnie wydruków kalibracji. Proszę o pomoc.
  • Poziom 19  
    Próbowałeś przeinstalowywać stery?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    konserwacja w drukarce była robiona?
  • Poziom 21  
    Jeśli tak jak sugerowano powyżej, przeprowadziłeś poprawnie konserwację (solidnie znaczy się), to być może tusze masz jakieś tandetne (np. dolewki) gdzie dysze być może wydrukowały w swoim żywocie tyle ile mogły i są wyeksploatowane.
  • Poziom 14  
    mogą być dysze zapowietrzone wtedy pomoże klips do napełniania i odciągnięcie paru kropli tuszu.
  • Poziom 13  
    Sugeruje wyczyszczenie soczewki w ukladzie kalibracji (po prawej stronie karetki). Uważaj koniecznie aby nie urwać tasmy przy demontarzu. Sprobuj wydrukowac tabelkę na calej stronie przed i po wyczyszczeniu a na koncu porownaj rezultaty. Sprawdz czy w ogole dziala dioda od kalibracji podczas drukowania strony kalibracji.
  • Poziom 11  
    Witam. Dziękuje za podpowiedzi. Drukarke rozkręciłem i zrobiłem czyszczenie soczewek i pasków do kalibracji. Po czyszczeniu drukarka ruszyła i jak narazie drukuje poprawnie. Tusze są OK. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam. Temat zamykam.