Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seat,toledo-leon,usterka z czujnikiem drzwi otwierania

10 Sty 2007 08:32 7623 6
  • Poziom 10  
    mam maly problem szwankuje mi chyba czujnik w drzwiach,bylem w serwisie to powiedzieli mi ze trzeba wymienic caly zamek bo czujnika sie nie da kupic samego trzeba kupic caly zamek ,jak wiadomo to koszt jest bardzo duzy jak i nowego i uzwanego. A czujnik sie raczej mi wydaje ze jest dobry tylko w dodatnich temperaturach dziala a jak jest tylko temperatura na zewnatrz ponizej 5 °C to juz nie chce dzialac. Moze mi ktos pomoze jak sie uporac z tym problemem bede wdzieczny bardzo albo moze mial ktos podobny problem
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Musisz rozbrać całe drzwi aby wydostać zamek. Używka kosztuje 50 zł - za tyle kupułem ostatnio na giełdzie.
  • Poziom 10  
    ale tylko czujnik sam wymienic czy zamek???

i jeszcze ejdno mam pytanie bo chcialem rozebrac dzrzwi zeby sie dostac ale jest maly problem bo mam elektryczne szyby i ich mocowanie jest ciekawe poniewaz zeby dostac sie do zamak musze odzielic szybe od blachy wzmacniajacej i tu sie zaczyna problem mocowanie jest takie ze szyna jest na stale do blachy i jest przymocowana szyny i przez szybe przechodzi kolek plastikowy czy wie kots jak mozna zdemontowac to delkitanie bo juz probowalem roznych metod ale nic z tego nie wyszlo moze jest jakis klucz specialny lub moze ma ktos jakis sposob jak to zdemonotwac ???
  • Poziom 10  
    Naprawde nikt sie nie spotkal z tym przypadkiem???
  • Poziom 11  
    miałem podobny przypadek w ibizie... założyłem zwykły włącznik drzwiowy od lanosa (7zł.) ale trzeba wiercić otwór i poprowadzić nowy kabelek od dwóch lat mam spokój z tymi drzwiami czekam na drugie:D...
    aby wymontować poszycie wewnętrzne drzwi należy wyjąć wkładkę zamka i wymontować szybę (w blasze są dwa otwory pod zaślepkami należy tak ustawić okno na wysokość aby pojawiły się śruby popuszczasz je i delikatnie wyjmujesz szybę do góry) dopiero wtedy wyjmujesz tą blache razem z zamkiem który jest do niej przynitowany...
    raczej jedz do kogoś kto to robił narobisz sobie więcej szkód pourywasz mocowania szyby do prowadnic :D
  • Poziom 38  
    EEE marksmall rozbiera wg opisu tylne drzwi. Marksmall cienkim śrubokrętem wypchnij ten środkowy kołeczek, potem wyciąg tulejkę i szyba w górę a gródź w bok. Zwróć uwagę na tulejkę bo jest lekko stożkowa i jak włożysz odwrotnie to zonk. A przy składaniu browar na uspokojenie i pójdzie. jak znajdziesz podobny mikrostyk to śmiało wymieniaj, chyba ten temat był na forum
  • Poziom 10  
    mam za dwa tygodnie urlop to sie wezne i sprobouje jak zrobie to odpowiem :)
    oki

dzieki za podpowiedz :)